Nestvůra z bažin

Nestvůra z bažin https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202417/bmid_nestvura-z-bazin-202417.jpg 4 9 3

Věřte nevěřte! Po stopách záhadných událostí se vydává supertajný R-tým a vy můžete být při tom! Na malém ostrůvku u východního pobřeží USA se nachází dobře ukrytá Ripleyho střední škola – unikátní škola pro děti, které mají výjimečné schopnosti. Nejlepší z talentovaných dětí jsou členy supertajného R-týmu, který operuje z utajené základny ukryté hluboko v podzemí školy. Členové týmu jsou posíláni na nebezpečné mise po celém světě, během nichž vyšetřují neuvěřitelné záhady. Dokážou rozlišit, co je skutečnost a co jen fikce? V bažinách na Floridě se objeví zvěsti o tajemné neznámé bytosti. R-tým je vyslán, aby záhadu objasnil.... celý text

8574
26.05.2015 5 z 5

jo dobré

Smrtka92
24.01.2015

Dobrá kniha a na konci knihy i pár dost dobrých zajímavostí fakt dost dobrý

notburga
02.04.2014 4 z 5

Knížka je určena pro děti od devíti let, nicméně synek má sedm a je to této série úplně zbláznění. text je jednoduchý, pěkně se čte. Dospělí už mohou docela dobře předvídat děj, ale u dětí to neplatí. navíc je v knize plno zajímavostí souvisejících s případem (obvykle jako poznámky v R-phonu) a na konci jsou skutečné případy, kterými byla kniha inspirována. Čtyři hvězdičky dávám jen proto ,že se mi zdají poněkud dlouhé úvodní sekvence - než se tým dostane k "výjezdu" zabere to dvě kapitoly.
Prolog ale krásně navnadí do děje a kapitoly jsou někokastránkové, takže se dětem dobře čtou a nehrozí ztráta pozornosti.

Kay Wilkins
americká
2012  82%Nestvůra z bažin
2013  76%Hrozba z hlubin
2012  82%Příšera v mlze
2013  80%Vlčí dítě

Kniha Nestvůra z bažin je v