Neřád

Neřád https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474741/bmid_nerad-rxV-474741.jpg 4 11 3

Z nevinného setkání se vyklubal boj o holý život a temné síly se probudily k životu… Tým olomouckých kriminalistů má tak plné ruce práce. Neexistuje sice nic, co by pozůstalým nahradilo způsobenou bolest, přesto svět potřebuje někoho, kdo bude proti skrytým silám bojovat. Možná pomůže nadějná posila z Prahy, navždy spojená s dopadením jednoho z nejbrutálnějších vrahů, který se kdy po českém území pohyboval. Musí se však nejprve vypořádat s vlastní bolestí – a to co nejdříve, protože, jak už to u závažných kriminálních činů bývá, začíná boj s časem…... celý text

WaN635
08.04.2022 4 z 5

Autora vůbec neznám, ale kniha se mi opravdu líbila. Na českou detektivku fakt super. Knihu jsem přečetla na jeden zátah, zřejmě si přečtu i jiný průběh autora.
Ke knize samotné, příběh děsivý, zrůdnost a chování k lidským bytostem bylo k uzoufani. Hlavní hrdinka Sylvie byla naprosto uvěřitelná, reálná ženská postava, které to neuvěřitelně pálilo. Jsem ráda, že z ní autor neudělal Ramba v sukni, ale citlivou ženu s vlastním kostlivcem ve skříni.
Doufám v pokračování.

diNov
30.03.2022 5 z 5

Přečteno jedním dechem s mrazením v zádech! Osud některých postav mě skoro doháněl k slzám. Zatím jsem četla všechny knihy od tohoto autora a vždy jsem byla spokojená. Jestli by si ale měl každý čtenář detektivek některou z nich přečíst, je to právě tahle.

bazyk21
06.02.2022 4 z 5

na můj vkus docela naturalistické a drsné

detektivní a krimi romány české detektivky

Boris Steinbauer
česká, 1997