Nepálená keramika pro děti - Tvoříme ze samotvrdnoucí keramické hmoty

Nepálená keramika pro děti - Tvoříme ze samotvrdnoucí keramické hmoty https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18387/bmid_nepalena-keramika-pro-deti-tvorime--Ngx-18387.png 5 1 1

Pokud jste někdy zatoužili vyzkoušet si tvorbu keramiky, ale nemáte přístup ke keramické peci, kde byste si mohli hotový výrobek vypálit, je tato kniha určena právě pro vás. Přesvědčíte se, že klasickou keramickou hlínu lze snadno nahradit materiálem, který je nejen cenově dostupný, ale navíc je také k dostání v každém papírnictví. Tímto materiálem je samotvrdnoucí keramická hmota, který se navíc vyrábí ve dvou barevných odstínech, terakotové a bílé. Samotvrdnoucí keramickou hmotu lze snadno modelovat, řezat, vykrajovat ale také barvit a lakovat.... celý text

knihamouder
18.09.2014 5 z 5

Spoustu skvělých nápadů a předloh jak vyplnit třeba deštivé odpoledne, aby se děti nenudily. Kniha má tvorbu rozdělenou do ročních období. U nás jsou ještě dítka malá, ale i tak mě zaujala témata zimní. Na letošní Vánoce se nechám inspirovat ozdobami na vánoční věnec a keramické perníčky. Hmota k tvoření není ani drahá.

výtvarné techniky keramika

Iva Hoňková
česká, 1977
2009  100%Nepálená keramika pro děti - Tvoříme ze samotvrdnoucí keramické hmoty
2006  0%Můj pohádkový herbář - Luční rostliny
2006  0%Můj pohádkový herbář - Stromy a keře
2008  83%Jak voní svět koní
2007  80%Pověsti o čertech a jiných strašidlech

Kniha Nepálená keramika pro děti - Tvoříme ze samotvrdnoucí keramické hmoty je v