Neohlížej se, jde za námi kůň

Neohlížej se, jde za námi kůň https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403712/mid_neohlizej-se-jde-za-nami-kun-cR3-403712.png 4 20 20

Hrdiny humorného a trochu potřeštěného příběhu jsou bráškové Petr a Pavel, vášniví motorističtí fanouškové. Dostanou koně Ferdu, kterého si zamilují. Knižní příběh je zpracován na základě úspěšně zfilmovaného scénáře. Pro čtenáře od 9 let. První vydání.

Broukodrak
16.09.2019 5 z 5

Petr a Pavel moc chtějí vyhrát v soutěži o motokáru a proto sbírají papír jako diví aby dostali losi, ale motokáru vyhraje někdo jiný a oni vyhrají koně, táta je z koně nadšený, ale máma ho chce vyhodit z domu, navíc je to velice inteligentní kůň a nedokáže se zaběhnout... Velice vtipná knížka, moc se mi to líbilo.

ComposeAdela
21.07.2019 5 z 5

Tak upřímně milé a vtipné, že nemůžu hodnotit jinak než plným počtem hvězdiček.

Ivanka83
13.11.2018 5 z 5

Moc hezké a vtipné vyprávění. Čtení na dobrou noc se líbo nejen dětem, ale i mě :-)
I pohádku mám ráda.

Lynxova
03.10.2017 5 z 5

Jedna z nejlepších knih mého dětství, ačkoli ji maminka koupila zejména kvůli tomu, že měla být podle názvu o koních, které jsem milovala, ve výsledku skvěle popisovala bratrské úsilí k získání vysněné motokáry v tombole za sběr papíru. Kniha byla i zfilmovaná s velmi dobrým obsazením. Příjemné retro do života normální rodiny 80. let minulého století.

Marčullkas
08.04.2014

Viděla jsem i filmové zpracování a ráda se ke knížce vracím. Beru to jako oddechové pohodové čtení, které mě baví.