Neoficiální průvodce Harry Potterem

Tato malá knížka je plná základních údajů i drobných zajímavostí, které by měl znát každý fanoušek Harryho Pottera. Obsahuje například spletité teorie vztazích v kouzelnické škole, vysvětluje, jak Rupert Grint získal filmovou roli Rona, upozorňuje na překvapivou podobnost mezi Harrym, Ronem a Hermionou a jejich filmovými představiteli a nabízí vzrušující odhady, jak celé dobrodružství oblíbeného hrdiny skončí. Je to neocenitelná a nezbytná pomůcka ke všem knihám a filmům o Harrym Potterovi!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28256/neoficialni-pruvodce-harry-potterem-28256.jpg 4.148

The Unofficial Guide to Harry Potter (2005)

Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Miro.slav
28.10.2017

Sprievodca do vrecka, v ktorom sa nájde zmes faktov o hercoch, samotnom príbehu, o prípadných špekuláciách ako bude dej prebiehať ďalej. Kto prepadol fenoménu Rokfortu, ten by si túto malú chuťovku nemal nechať ujsť.

Suou
20.01.2017

Musím sa priznať, že som ešte nečítal HP ale teraz na to idem :D toľko informácií chýbalo vo filme...
Hodnotenie: 4z5

leuska
20.07.2016

Nezbytnost každého fanouška Harryho Pottera :) .

papajapa
19.06.2016

Strucne, ctive a kratke.

Půca4
17.12.2015

Mnoho věcí mi to vysvětlilo :) Miluji absolutně všechno, co má co do činění s knížkma Harry Potter :)

Lukinator
31.08.2015

Zajímavý miniprůvodce kde jsou zajímavostii ne jen o hlavní postaavě Harrym Potterovy ale i o jeho přátel Ron a Hermiona nebo i nepřátele Tom Rejvol Raddle alias Voldemort a jiných postav fakt paradní knížka škoda že jen do 6. dílu

sarekaslukova
08.04.2014

Jsem ráda, že tuto knížečku vlastním, dozvěděla jsem se v ní zajímavé detaily.

Kamča666
22.03.2014

Tento miniprůvodce shrnuje to nejpodstatnější z celé potterovské ságy, ale pouze do šestého dílu. Najdeme tu popis několika hlavních postav a příšerek nebo základní poznaty o kouzelné říši - např. něco o hůlkách, Bradavicích, famfrpálu, leč pouze ve zkratce a v podstatě se tu nic nového nedovíme. Já osobně ji moc nedoporučuji.