Nenechte se vytočit - Spolehlivý způsob, jak zůstat v klidu v jakékoli situaci

Nenechte se vytočit - Spolehlivý způsob, jak zůstat v klidu v jakékoli situaci https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507210/bmid_nenechte-se-vytocit-spolehlivy-zpus-bSE-507210.jpg 3 3 1

Zhluboka se nadechněte a počítejte do deseti… Přemýšlejte… Představte si své šťastné místo… Pravděpodobně jste slyšeli všechny tyto techniky zvládání hněvu od přátel, rodiny a odborníků, ale jaksi se u vás míjejí účinkem? Tyto neobratné pokusy o udržení klidu bývají obvykle marné a vyčerpávající. Když bojujeme s nutkáním vybouchnout nebo se rozzlobit, bojujeme totiž proti naší vlastní přirozenosti. Kniha vám nabízí komplexní pohled na základní emocionální, fyzické a duchovní příčiny hněvu a pomocí jednoduchých a praktických nástrojů vám ukáže, jak hněv uhasit dříve, než k němu vůbec dojde.... celý text

retrivr
12.02.2023 5 z 5

Autor srozumitelně vysvětluje z čeho hněv pramení. Přidává i strategie na zvládání hněvu a negativních emocí.

David J. Lieberman
americká, 1966
2022  67%Nenechte se vytočit - Spolehlivý způsob, jak zůstat v klidu v jakékoli situaci
2022  %Ako čítať myšlienky
2023  80%Odhadněte lidi v každé situaci

Kniha Nenechte se vytočit - Spolehlivý způsob, jak zůstat v klidu v jakékoli situaci je v