Nenechejte si nikým ukrást svůj sen

Nenechejte si nikým ukrást svůj sen https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528523/bmid_nenechejte-si-nikym-ukrast-svuj-sen-6580320c9ab6e.jpg 5 3 2

Dexter Yager a jeho životní příběh není jen další historkou Horatia Algera o úspěchu. On je "Pan Motivátor" pro více než 500 000 podnikatelů, kteří každý rok přicházejí poslouchat jeho přednášky. V očích kritiků je naivní, jednoduchý, povrchní, ale pro podnikatele-milionáře, mezinárodní bankéře a známé osobnosti, jež patří mezi jeho obdivovatele, je jedním z mála motivátorů, jejichž vlastní výsledky odpovídají jejich radám. Pokud je řeč o tom, jak vydělat peníze, mnozí lidé dokáží hovořit možná výmluvněji a moudřeji než Dexter Yager, ale podíváme-li se na to, kdo peníze skutečně má, nenajdete mnoho takových, kteří by se mu dokázalai vyrovnat. Jak sám o sobě říká, Yager je muž činu.... celý text

Literatura naučná Ekonomie a obchod Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , InterNET Services Corporation

Don't let anybody steal your dreams , 1978

janulka1310
18.12.2023 5 z 5

Přečteno za odpoledne. Na to, jak je knížečka útlá a obsahově krátká, množství kvalitních informací je obrovské. Podobné jako knihy od Coveyho - skvělé, hutné, pravdivé. Po prvních dvou kapitolkách jsem přestala podtrhávat, protože bych si vypsala fixu. Hodně se mi líbila pasáž o "fňukalech" a o roli ženy podnikatele.

Petr007
03.12.2019

Absolutní bestseller, který by si měl přečíst každý a kniha která se s vyjjimkou knihovny nedá sehnat neb kdo ji má si ji nechává doma jak Monu Lisu v Louvre..