Německý ovčák

Německý ovčák https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321324/bmid_nemecky-ovcak-jak-na-to-hDw-321324.jpg 5 8 2

Chovejte německé ovčáky s láskou a porozuměním. Odborník na slovo vzatý vás srozumitelným způsobem zasvětí do správného chovu i výchovy německého ovčáka. Seznámí vás s důležitými poznatky chovatelů, instruktorů a zvěrolékařů. Nabídne i praktické rady ze své osobní zkušenosti. Příručka je vybavena 23 barevnými fotografiemi a 20 kresbami.... celý text

Literatura naučná Hobby Příroda, zvířata
Vydáno: , Jan Vašut (Vašut)

Deutsche Schäferhund , 1999

kittlerka
02.08.2019 5 z 5

Chystáme si pořídit NO a tohle je první kniha, kterou jsem si zakoupila a je naprosto skvělá! Pro začátečníky jsou zde všechny užitečné rady, velmi dobře sepsané.

Mr.Fox
08.12.2017 5 z 5

04/10 - Čtvrtá z deseti knih o NO, kterou čtu před jeho pořízením. Prozatím na TOPu! Informační obsah rozsáhlý a srozumitelný (má hlavu i patu pro absolutního lajka), minimum fotografií a kreseb, které jsou stejně většinou naprosto k ničemu. Je znát, že autor danému plemenu rozumí a ví o něm mnoho. Nenašel jsem v ní žádný nesmysl, jako v předešlých knihách. Naopak mnoho praktických podnětů ke správně výchově psa a znalosti plemene. Perfektní!!