Nela Náladová předvídá budoucnost

Nela Náladová předvídá budoucnost https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201960/bmid_nela-naladova-nela-naladova-predvid-mr8-201960.jpg 4 6 2

Nela Náladová série

< 4. díl

Nálady Nely Náladové jsou v každé situaci jiné. Teď o tom může všechny přesvědčit díky jejímu náladovému prstenu! Ten má totiž superzvláštní moc, díky níž Nelu přepadla předvídací nálada. Podle „Madam N" (jako Náladová) se znovu objeví maskot klubu Kačer, Nela dostane kýženou samolepku za jedničku s hvězdičkou v hláskovací písemce a za novými brýlemi pana Lopucha možná stojí láska! První vydání.... celý text

Elulilinka1
05.05.2017 5 z 5

Hezká knížka pro deštivý den. Musím potvrdit, že díky velkým písmenům se čte bleskově rychle a je moc ZÁBAVNÁ. Vhodné číst od prvního dílu.

Knižní střípky
12.03.2017 5 z 5

Opět další knižní série, kterou si zamilovala má dcera a já si ji musela přečíst. A víte co? Nelituji! Všechny díly jsou milé, vtipné, svižně se čtou,celá Náladovic rodina je moc sympatická. A navíc oceňuji i to, že zde nejde jen o zábavu, ale vždy se zde odehrává nějaký zajímavý příběh týkající se nějakého vážnějšího tématu. Nela je zajímavá a strašně fajn holka, tak akorát správně praštěná, jak mají holky v jejím věku být.

Megan McDonald
americká, 1959
2012  77%Nálady Nely Náladové
2014  73%Nela Náladová předvídá budoucnost
2012  80%Sláva Nele Náladové!
2014  84%Nela Náladová zachraňuje svět
2014  0%Dada Nálada. Okolo sveta za 8 a pol dňa