Někomu život, někomu smrt 1943-1945

Někomu život, někomu smrt 1943-1945

Třetí díl obsáhlé práce, která prostřednictvím většinou neznámých fotografií a dokumentů ilustruje život okupované země a dějiny protifašistického odboje v letech 1943-1945.

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33533/nekomu-zivot-nekomu-smrt-33533.jpg 516

Někomu život, někomu smrt (1.)

Válečné, Literatura naučná, Historie
Vydáno:, Laguna

Stolda
19.09.2017

Nebylo to mé první setkání s panem Čvančarou a jako vždy naprosto dokonalé, líbí se mi i komentáře dole- buďme hrdí na naše předky. Ano určitě buďme a děkuji panu Čnančarovi za tohle jeho zpracování, které nemá konkurenci.

Daydreamer
29.09.2016

Souhlasím s Bejanem. Opravdu mimořádná záležitost. A další důvod, proč být nesmírně hrdý na naše předky - nejen ale v době válečné, nýbrž i v období před Mnichovskou zradou.
Velké díky autorovi.

bejan
27.09.2015

Nic lepšího a obsáhlejšího u nás o odboji za 2. světové války nevyšlo - týká se všech třech dílů. Jaroslav Čvančara odvedl ohromný kus práce a kdyby nenapsal a nevypátral už nic jiného, stačilo by to, abychom si ho za tuhle práci navždy vážili.

bejan
27.09.2015