Jedovatá stopa

Jedovatá stopa https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/530428/bmid_jedovata-stopa-65d338dd4921b.jpg 5 8 4

Mallowan Hall série

< 2. díl

Další skvělá cosy crime pro fanoušky detektivek Agathy Christie! V anglických honosných sídlech se o vraždách obvykle moc nehovoří. Mallowan Hall, kde žije Agatha Christie a její manžel Max, je však výjimkou. A zdejší svérázná hospodyně Phyllida Brightová s potěšením zločiny rozebírá se svou zaměstnavatelkou. Když v sousední vesnici na koktejlové party, pořádané pro účastníky prestižní soutěže ve psaní, již organizuje klub slavných autorů detektivek, dojde k vraždě, je to příliš zajímavé a lákavé, než aby jí Phyllida odolala. Ale zároveň v sobě skrývá plno úskoků a nebezpečí, protože každý host zde je expertem na vraždy – a na to, jak ji provést dokonale.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

A Trace of Poison , 2022

yonda
24.04.2024 4 z 5

Asi jsem natrefila na další mnou detektivní oblíbenou sérii. Zajímavá zápletka, nádherný přebal, sympaticky vykreslené prostředí i postavy.

Nessie72
20.04.2024 5 z 5

Možná o malinko horší, než první díl. Trošku pomalejší spád, nebo pár nevysvětlených věcí. Ale stejně mám při čtení téhle série pocit, jako když se vracím domů, k lidem, které mám ráda. Detektivka, u které se usmívám a vím, že se k ní jednou vrátím a chci ji mít doma. O té božské obálce a ořízce ani nemluvím. Těším se na další díl a doporučuji.

Miroslavacte
19.04.2024 5 z 5

Cosy crime? je to trochu hloupé, ale číst se to dalo. Postupem času jsem si v té jednoduchosti začala libovat a konec jsem si vyloženě užila.

babicka_amalka
16.04.2024 4 z 5

začátek trochu pomalý, ale závěr skvělý :-)

Colleen Cambridge (p)
americká