Největší zázrak - Příběhy k prvnímu svatému přijímání a pro povzbuzení víry

Největší zázrak - Příběhy k prvnímu svatému přijímání a pro povzbuzení víry https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445802/bmid_nejvetsi-zazrak-pribehy-k-prvnimu-s-tPE-445802.jpg 5 2 2

Kniha podává výčet pozoruhodných životních osudů svědků víry z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska. Všem příběhům je společná eucharistická úcta hlavních hrdinů, kterými jsou kněží, řeholnice, řeholníci i laici. Setkáváme se tak se svatým Janem Sarkanderem, P. Josefem Toufarem, Aničkou Tomanovou, Aničkou Zelíkovou, sestrou Janou Lapšanskou, Jaroslavem Vodrážkou, P. Josefem Krajíčkem, Honzou Pošťákem Pospíšilem, P. Mariánem Kuffou, matkou Františkou Panrokovou nebo P. Robertem Mayerem OFMConv. Bohatě ilustrováno.... celý text

Emza
28.07.2020 5 z 5

Velmi doporučuji i pro dospělé a odrostlejší děti . Naleznete velmi dojemné a inspirující příběhy a osudy obyčejných i neobyčejných lidí.

Jana512
24.06.2020 5 z 5

I když jde o dětskou knížku, bohatě ilustrovanou, má co říci i dospělému čtenáři. Autor se snaží poutavým a srozumitelným slovem dětem přiblížit Boží dar, který je křesťanům tím největším a nejvzácnějším Darem.. Objasňuje to v příbězích nedávno, nebo dosud žijících lidí, kteří v něm čerpali sílu pro svůj život, ve kterém se snažili být užiteční druhým.

víra

Kniha Největší zázrak - Příběhy k prvnímu svatému přijímání a pro povzbuzení víry je v