Největší poklad

Čarodějka Tiberie a její havran Emilio se vydali hledat poklad královny čarodějek. Ale místo na ostrově, přistáli na hřbetě velryby. Stane se pronásledovaná velryba jejich přítelkyní? Dovede malou čarodějku k pokladu? Co je to za poklad, když se nedá nikde koupit? Vyhraje přátelství nebo drahokamy? Kdo se stane královnou čarodějek na dalších čtyřista let?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96338/nejvetsi-poklad-ApX-96338.jpg 4.213
Pro děti a mládež, Pro nejmenší
Vydáno, Thovt

Der Größte Schatz, 2003

Kniha Největší poklad

Litocha
15.06.2019

Kouzelná knížka pro malé děti se srozumitelným poselstvím a hlavně půvabnými snovými obrázky. (Mám ráda knížky, kde je autor zároveň i ilustrátorem, a tady se to povedlo opravdu na jedničku. Rozhodně jí prospěl větší formát, kde mohou obrázky vyniknout.) Měla jsem trošku pochybnosti, jestli ilustrace ocení i malé děti, ale ze školky mám potvrzeno, že si knížku prohlížejí rády a že se jim putování čarodějnice a havrana líbí.

Orange8knihomol
14.02.2018

Krásná knížka o čarodějnici. Dobrodružné a pěkně graficky zpracované čtení pro malé.

HanKasp
22.01.2017

Krátký příběh o čarodějnici Tiberii a havranovi Emiliovi, kteří se vydali hledat zvláštní poklad. Kniha je doplněna krásnými ilustracemi autora knihy Arcadia Lobato. Děti si při čtení procvičí slovo "velryba" a třeba se tak odnaučí používat "verlybu". ;)

bibi.r
04.03.2014

Velmi pěkný příběh o tom, že přátelství je cenější než zlato a drahé kamení.
Ilustrace velmi zajímavé a nevšední, přesto s velkým půvabem.

Makrela Liška
06.10.2013

asi má nejoblíbenější dětská kniha, navíc s nádhernými ilustracemi. Jedna z těch, na kterou člověk nezapomene

Trampoty brouka Pytlíka
Trampoty brouka Pytlíka