Nejtěžší překážka

Nejtěžší překážka https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424708/bmid_nejtezsi-prekazka-m1x-424708.jpg 4 17 17

Petra a Pavla vyrůstají na statku svých rodičů a mají se rády tak, jak to mezi dvojčaty bývá obvyklé. Zvrat přichází tehdy, když k nim trochu neobvyklým způsobem přibude kůň, který jim obrátí život naruby. Statek se totiž postupně mění v koňskou farmu s jezdeckou školou. Petra zcela propadne ježdění a svému Princi, zatímco se Pavle pobyt doma postupně začíná protivit. Na sestry však čeká ještě jedna překážka, když se objeví kamarád Dan. Která z nich si nakonec získá jeho lásku a překoná tu nejtěžší překážku?... celý text

Kory98
19.05.2023 5 z 5

Krásná večerní jednohubka. O tom, jak mohou být dvojčata odlišná, o první lásce a hlavně o koních. Což mě jako milovnici koní zcela uspokojilo, proto jsem si knihu i ve svém pokročilejším věku vybrala. A vůbec nelituji.

Ann98
02.12.2017 5 z 5

Moc pěkná kniha. Příběh o čtrnáctiletých dvojčatech, která jsou na první pohled k nerozeznání, ve skutečnosti jsou ale každá úplně jiná. Víc jsem se dokázala vžít do Petry než do Pavly. Věřila jsem, že tu nejtěžší překážku nakonec překoná Petra. Rozhodně doporučuji k přečtení.

EvikU.
09.04.2017 4 z 5

Čtivá kniha. Oddechovka.

Lolaniky
29.09.2015

užasna knížka

MíšaK.
31.05.2015 2 z 5

Někdy jsem Pavlu silně proklínala. Nechápala jsem co dělá a hlavně proč. Dalo se předpokládat, že to takto zkončí. Hezká letní oddychovka.

eletrika03
07.03.2014 2 z 5

Tyhle knížky o koních a láskách mě už omrzely.