Nejoblíbenější Hráškovy úkoly pro předškoláky

Nejoblíbenější Hráškovy úkoly pro předškoláky https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413436/mid_nejoblibenejsi-hraskovy-ukoly-pro-p-kuy-413436.jpg 2 1 1

Úkoly jsou určeny dětem předškolním, ale mohou je využít i děti mladší a některé úlohy mohou být náročné i pro prvňáčky. Děti se na úkolech z knihy procvičí ve zrakovém rozlišování, v početních představách, v pravolevé orientaci i v dalších dovednostech a znalostech. Při práci děti posilují i trpělivost, pečlivost, systematičnost a soustředění. Úkoly jsou řazeny od jednodušších k obtížnějším a instrukce k nim jsou dány stručně a jednoduše.... celý text

Gaeberys
12.03.2023 2 z 5

Spousta úkolů je tam fajn, ale některé jsou zbytečně dlouhé. Jasně, není třeba je udělat až do konce nebo je lze udělat "většími klikyháky" (čepice, pletení košíku, šupiny pro rybu,...) - přijde mi, že dítě o to rychle ztratí zájem, protože je to nezajímavý či zbytečně dlouhý úkol.
Všeobecně na mě úkoly působí tak fádním dojmem, že se synovi ani nedivím, že upřednostňuje jiné podobné sešitky a s tímto nechce pracovat.