Secret Avengers

Secret Avengers https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436243/mid_secret-avengers-YPs-436243.jpg 3 22 4

Dali se dohromady, aby z ústraní bojovali s bezprávím. Secret Avengers představují přísně tajnou a skvěle cvičenou elitu marvelovských titánů. Vydejte se do zákulisí marvelovského vesmíru, kam vás zve plejáda těch největších autorských talentů. Ukážeme vám ty nejlepší příběhy Secret Avengers, které kdy vznikly. Našlapujte opatrně, protože Captain America a jeho nesourodé banda se bude muset nenápadně vypořádat se Stínovou radou a krvelačnými kyborgy, načež se vydají do Aniany, aby se postarali, že se zákeřného Vodana podaří vydat spravedlnosti. Tahle skupina sice možná představuje to nejlépe střežené tajemství Marvelu, ale stojí za to o nich každému vyprávět! Obsahuje příběhy: Utajené dějiny, část 1. Nenápadně zachraň svět Obsahuje sešity série Secret Avengers (Vol. 1) #1, #16-20... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Hachette

Secret Avengers

Luigi1
20.07.2023 3 z 5

Od tohoto komiksu jsem očekával daleko víc

ludek.n
24.04.2023 4 z 5

Zásahová jednotka pro přísně tajné operace, vytvořená a vedená Steve Rogersem (prvním Captainem Americou), má za úkol chránit lidstvo před jakoukoli vnitřní či vnější hrozbou, ale především před sebezničením. Nejmocnější hrdinové Marvelu na úvod často přinášejí první číslo, ve kterém se ten který hrdina objevil. V případě Secret Avengers to však byl výstřel naslepo. Příběh Eda Brubakera a Mike Deodata jr. nijak nepřibližuje jednotlivé členy týmu, jejich role, postoje ani úkoly, a co hůře - zůstává nedokončený (pokud si ho chcete přečíst celý, doporučuji sáhnout po Ultimátním komiksovém kompletu č. 66 Secret Avengers: Mise na Mars). Zbývá tak sbírka Warrena Ellise z roku 2011 s názvem Nenápadně zachraň svět. Jedná se o pět samostatných misí, přičemž každou z nich kreslil jiný umělec. Máme tu Jamieho McKelvieho, Keva Walkera, Davida Aju, Michaela Larka a Alexe Maleeva. Každý z nich má svůj osobitý styl, každý z nich zaujme něčím jiným. Všem je ale společná obrovská dávka energie, výbušnosti a neotřelých nápadů, které se doslova valí ze stránek a z jednotlivých panelů. Zajímavé postavy, spousta technických vymožeností, propracované zápletky a vtipné glosy dělají ze Secret Avengers opravdový čtenářský zážitek.

Atlantis
14.08.2022 3 z 5

Sakra, tohle byla velká škoda. První sešit mě hodně bavil a nakrklo mě, že to byla jen ochutnávka (ale vypadá to, že zbytek vyšel v UKK, takže si seženu). Zbytek jsou mini příběhu, vesměs nezajímavé a podivně nakreslené. Ve finále jsem se spíše nudil, než bavil. 2,5*

hroubek
10.03.2020 4 z 5

Za mě naprosto v pohodě. Ed Brubaker nás velmi ladně seznámí s novým týmem, a připraví si půdu pro věci budoucí. Warren Ellis na to jde ve svých příbězích trochu jinak, a ta "seriálová výstavba" je největší sílou a zároveň taky slabostí celého komiksu. Některé příběhy skončí dříve, než začnou. Další jsou akorát tak dlouhé, aby udrželi naší pozornost. A u některých mrzí, že nejsou natažený na mnohem delší zápletku. Z mého pohledu jde o dobrý komiks, který pobaví, nepřinese nic nového a svoje si s přehledem splní.

komiksy superhrdinové superschopnosti Marvel

Autoři knihy