Nejlepší recepty z celého světa - Lexikon mlsného cestovatele

Nejlepší recepty z celého světa - Lexikon mlsného cestovatele https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523360/bmid_nejlepsi-recepty-z-celeho-sveta-lex-651426daa1e8c.jpg 5 4 2

Nejpestřejší kolekce světových chutí na talíři. Opravdu pestrá kuchařka plná těch nejlepších jídel a nápojů z celého světa, kterou pro vás připravili vášnivý cestovatel, autor cestopisů a gurmán a výjimečná kuchařka, výtvarnice a fotografka. Nechte se inspirovat a vyzkoušejte Janssonovo pokušení, žurek, mansaf, polévku Tři sestry nebo královskou cibulačku. Každý z receptů je doplněn o krátké cestopisné charakteristiky jednotlivých zemí. Vznikl tak originální lexikon mlsného cestovatele, neboť cestovatelské sny se nejlépe sní s příjemně plným žaludkem.... celý text

Lavander1965
21.01.2024 5 z 5

Se zájmem jsem si přečetla historii a zajímavosti vzniku pokrmů a nápojů. Recepty postupně zkouším. Jsou přehledné a srozumitelné.

kojak111
16.11.2023 5 z 5

Skvělá kombinace cestopisu a kuchařky, je prima přečíst si detaily o historické tradici vzniku mnoha skvělých exotických jídel a poté si je mít možnost i uvařit. Kniha dokáže zaujmout tuláky i labužníky.

Autoři knihy

Arny Šrámek