Nejhorší motocykly světa

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Rozhlédněte se kolem. Ať už jste mezi regály s encyklopediemi anebo venku v tom šedém světě lidí, pomníků a slávy se dostává jenom úspěšným. A přitom, kde by mnozí z nich vůbec byli, nebýt průkopníků slepých uliček, nebýt těch, jejichž ramena vynesla šampióny vzhůru? Nejkrásnější, nejrychlejší, nejhezčí, nejpopulárnější... Takové stroje v knížce, kterou držíte v rukou a jejíž samotný titul nenechá nikoho na pochybách, určitě nenajdete. Čtyři samostatné kapitoly tvoří jedinečnou a odvážnou platformu, na níž je prezentována více než padesátka těch, kteří si získali renomé úplně něčím jiným a podle autora jim právem náleží nehynoucí sláva. Jsou tu, aby se na ně nezapomnělo, přestože život s nimi rozhodně nebyl snadný. Pro žádnou ze zúčastněných stran! Příběhy aktérů z celého světa jsou vyprávěny jazykem hodně vzdáleným suchopárným encyklopediím tak, jak jsou čtenáři autorových vyprávění už dlouho zvyklí – v širších souvislostech, ovšem vtipně a nikdy ne zdlouhavě, natož nudně. A navíc z pozice, která dává jeho práci unikátní punc....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456059/big_nejhorsi-motocykly-sveta-lqo-456059.jpg 43
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Nejhorší motocykly světa

lordchaos
26. března

Originální nápad! Útlá knížka plná fotografií, která jistě potěší každého, kdo se zajímá o motocykly.Mám i předchozí dvě autorovy knihy, takže když jsem narazil na jeho nejnovější počin, neváhal jsem.

Máte-li v oblibě kultovní hlášky z Červeného trpaslíka či originální příměry Zdeňka Pohlreicha, zjistíte, že i Sucháč umí!

Např.:
Je to podobné, jako když si sjedař namísto lyží připne na nohy dva plováky z hydroplánu...

Ano, umístit tyrbínu z vrtulníku do motorky a současně zajistit, aby nevypadala jako sousedovic jezevčík, je težko řešitelný úkol. Proč ale ten jezevčik navíc vypadá jako postižený downových syndromem?!

callowsick
09. února

Stojí za přečtení, autor uplatňuje svůj ohromný přehled o modelech i technice.


Kifa
05. ledna

V době kdy se všichni řítí kupředu, všichni musí být nejlepší, přichází Pavel Suchý s přehledem těch, kteří cestou odpadli. Je spousta cestiček, ale málokterá je ta správná, tady vidíme ty, které správné nebyly. Spoustu konstrukčních, marketingových, inženýrských přešlapů. Knížka krátkých medailonků plných fotek a zajímavostí na počest těm, kteří neuspěli. A nebo jako varování těm, kteří by to chtěli zkusit stejně