Nejčastější věty před smrtí

Nejčastější věty před smrtí https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203408/bmid_nejcastejsi-vety-pred-smrti-203408.jpg 3 41 10

Všichni jednou umřeme… A všichni proneseme svá poslední slova… Jen doufejme, že to nebude například „Vsaď se, že vydržím deset minut pod vodou“ nebo „Tady už vlak nejezdí celý léta“. Knížku plnou toho nejčernějšího humoru doplňují ilustrace humoristy Lubomíra Lichého.

Lilu_
06.03.2022 1 z 5

Nic moc, ze srdce jsem se zasmála jen jednou...

MinaHawke
19.08.2021 3 z 5

Některé jsou vtipné, ale je to ta knížka, kterou přečtete jednou a stačí to.

LordSnape
08.03.2020 3 z 5

Jako pobaví, ale je to spíše kniha do čekárny u zubaře.

iveta3689
02.01.2020 3 z 5

Vtipné. Není to na souvislé čtení, ale na příležitostné nakouknutí a pobavení.

katy238
18.08.2018 4 z 5

Taková ta kniha, co si koupíte ze dvě dvacetikoruny, přečtete ani ne za dva večery a smějete se u ní za dva.
Nejčastější věty před smrtí nejsou žádná vysoká literatura, ale příjemná oddechovka, u které se nablble chechtate a co chvíli budete dloubat do kohokoliv vedle Vás se slovy: "Hele, to říkám taky!"

Dandy1
06.08.2017 2 z 5

Některé jsou fakt vtipné.

I_love_books
12.03.2016 3 z 5

Jednoduchá kniha, která je místy vtipná. Ke konci se začaly vtipy opakovat, což mi přišlo zbytečné, když neměli materiál, mohli knihu zkrátit o nějakých deset stran a bylo by to lepší. Místy jsem se opravdu pobavila, ale o žádný skvost se nejedná. Mohu doporučit pro odpočinek a občasné pobavení.

Eremiell
23.01.2016

Na více než sto stránkách přibližně šest dobrých vtipů. Hodně repetitivní. Opožděný vánoční dárek, naštěstí ne pro mě, jen jsem se během večera chvíli nudil.

yank3e
26.12.2013 1 z 5

Knížku jsem dostal jako dárek, takže asi tak... Sbírka průměrných, někdy až trapných vtipů, které se navíc opakují. Možná kdybych to nečetl za střízliva, hodnotil bych lépe.

jesie
10.04.2013 2 z 5

Vtipné, oddechové..

smrt humor citáty černý humor

2012  54%Nejčastější věty před smrtí
2012  60%Kameňáky

Kniha Nejčastější věty před smrtí je v