Nej... stavby v pohybu

Nej... stavby v pohybu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405111/bmid_nej-stavby-v-pohybu-hLc-405111.png 5 5 2

Jak se staví budova? A co taková dálnice? Nebo horská dráha v zábavním parku? Jak sestavit části jeřábu, dopravního letounu či zaoceánské lodi? Víš, jak vztyčit cirkusový stan? Aby mohla odpovědět na všechny tyto otázky, podnikla Anne-Sophie Baumann mnoho reportáží na velkých staveništích a hovořila s odborníky v oblasti stavby domů, mostů, vozovek, loděnic či leteckého a zábavního průmyslu. Ilustrace Didiera Balicevice jsou plné přesných a autentických detailů o těchto velkých staveništích. Více než 60 pohyblivých prvků umožňuje uvést do života stroje a zařízení, které se na velkých staveništích nacházejí: bagry, buldozery, dampry, fixní a mobilní jeřáby, zarovnávací stroje, razicí stroje… Tato kniha ti pomůže pochopit jednotlivé etapy velkých staveb a objevit ohromující dovednosti mužů a žen, kteří na nich tvrdě pracují.... celý text

Literatura naučná Technika a elektro Pro děti a mládež
Vydáno: , Svojtka & Co

Grands chantiers animés , 2014

Štěpinambura
31.01.2022 5 z 5

Hezká, hýbací i mačkací knížka. Ihned se stala oblíbenou součástí naší domácnosti.

Litocha
09.06.2019 4 z 5

Úžasná kniha pro všechny malé stavitele, která zavede čtenáře na stavbu různých budov. Interaktivní prvky jsou úžasně vymyšlené, bohužel je ale knížka dost křehká a vyžaduje pečlivý dozor, jinak z ní za chvíli zbude otrhané torzo. Ale stavění šapitó, to je něco.