Nedokončená záležitosť

Nedokončená záležitosť https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87413/bmid_nedokoncena-zalezitost-XwC-87413.jpg 3 16 5

Marybeth Wynstonová sa pretĺka životom ako samostatná emancipovaná žena. Jej ekonomická situácia nie je ružová, ale za nič na svete by neprijala pomoc od Jima Davisa, svojej študentskej lásky. Marybeth sa kedysi ako dôverčivá romantická študentka zaľúbila po uši do Jima, ale ich láska nemala šťastný koniec a ostala nedokončenou záležitosťou... Po rokoch sa znovu stretávajú za dosť kurióznych okolností – Jimov nevlastný otec sa zaľúbil do rozvedenej Marybethinej matky. Kým ich rodičia to majú v citovej oblasti zdanlivo jasné, ich deti musia vyriešiť ešte nejeden problém. Z romantickej Marybeth sa časom stala opatrná žena, ktorá chce za každú cenu ostať nezávislá. Odmieta jednu Jimovu ponuku za druhou. Je Jimova láska natoľko silná, že dokáže presvedčiť Marybeth, aby prijala jeho pomocnú ruku bez obáv o svoju nezávislosť? Je emancipácia tou pravou hodnotou, od ktorej závisí šťastie ženy?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Wist

Unfinished business , 1992

uzivatel4895
předevčírem

Príjemný príbeh, o novom vzťahu ,,odmietnutého,, Dennisa sa dočítate v Love story č. 56 Ohnivý anjel :)

koki.veru
13.03.2016 4 z 5

Klasická Harlequinka, romantika, láska, štěstí, trocha i hádek, nakonec velký happy-end. Příjemná oddechovka.

reader.007
20.07.2015 3 z 5

Na tuhle edici to docela ušlo, ovšem zasmála jsem se jen když jsem narazila na opravdu strašlivé gramatické nebo tiskové přešlapy jako třeba kroužek nad u na začátku slova nebo věta "smál se na celé koko" :-)

Bet
08.07.2014 3 z 5

Příběh Vanessi je zajímavý a muselo být pro ní těžké vrátit se domů. Jinak je to hezká romantika a pro letní dny je jak dělaná :)

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Romantika,láska a sladký konec.

Doris Parmett
americká