Něco na tom asi bude...

Něco na tom asi bude... https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481733/bmid_neco-na-tom-asi-bude-MdB-481733.jpg 3 7 5

Na první pohled jsou úplně obyčejná rodina, ale zdání někdy klame. Až bližší seznámení s touhle bandou ukáže, co jsou skutečně zač. Taťka hajný, mamka hajná, tři temperamentní děti, dva poťouchlí jezevčíci a podobně praštění kolegové i přátelé. Není divu, že nemají nouzi o spoustu úsměvných zážitků, ale i trapasů s nečekaným rozuzlením. Hlavně tehdy, když si myslí, že už je nemůže nic překvapit. Omyl… Ve společnosti téhle rodinky se vyplácí být stále ve střehu.... celý text

Magdalena5
05.01.2024 4 z 5

Bylo to příjemné počtení, ve stále hororovější době kapka obyčejného života

lalela
04.06.2023 3 z 5

Takový všední deník jedné obyčejné rodinky. Žádné překvapení, žádné wau se nekonalo, ale jako oddychovka se mi knížka líbila. Takže vypněte starosti, usaďte se a počtěte si o jednom z mnoha životů jedné rodinky.

Katka2382
10.09.2022 1 z 5

No upřímně, žádný zázrak.Jen tak tak jsem to dočetla.

cukrovka
20.04.2022 4 z 5

Čtivé příhody jedné rodinky z hájovny. Fejetony jsou napsány s humorným nadhledem a ze života. Příjemné a oddechové čtení.

Dudek25
25.03.2022 5 z 5

Krásné příhody rodinky ,která bydlí na samotě u lesa taťka Hajný mamka paní učitelka ve školce a 3 děti… první kniha byla pro mne trochu vtipnější ,ale tato byla také opravdu moc hezká a vtipná

Autorovy knížky

Ladislava Horová
česká, 1979
2022  66%Něco na tom asi bude...