Něco je jinak

Něco je jinak https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/187255/neco-je-jinak-187255.jpg 4 5 5

Milostný příběh Něco je jinak je romantickým vyprávěním o mladičké Viktorii, která se seznámí s Dominikem, černou ovcí rodiny, u níž tráví prázdniny, a kvůli kterému začne pochybovat o svém současném zasnoubení. Dominik otevře Viktorii nové pohledy na svět, jeho špatná pověst se však za ním táhne jako stín a vznikající vztah obou mladých lidí má před sebou mnoho překážek. Je možné je překonat, postavit se vnějším okolnostem, změnit sebe sama a získat hlubokou lásku a přátelství kontroverzního Dominika? Nebo jsou to všechno jenom iluze a Viktorie nakonec raději zvolí jistotu zajištěné budoucnosti s bohatým Alanem?... celý text

hanka.v029
20.11.2017 5 z 5

Pěkný romantický příběh.

Bachorka
05.10.2017 5 z 5

Hezké pohodové čtení u kterého jsem si pěkně odpočinula, což je přesně to, co od romantické novely čekám.

madla27
04.10.2017 5 z 5

Mám ráda romance a tahle se povedla. Četlo se to hezky.

Zelený_Drak
14.04.2017 1 z 5

Krátká romantická novela s občasným výskytem gramatických chyb nebo absencí interpunkce. Kdybych dílko našla na Wattpadu a o autorce si přečetla, že jí je 14 nebo 15, docela bych ji pochválila. Takhle to byla nenáročná četba na den, kdy mi nebylo dobře, ale nic, k čemu bych se chtěla vyjádřit podrobněji, nebo to někdy číst znovu.

mi-nul-o
08.04.2014 2 z 5

VELICE nenáročná četba.

Autorovy knížky

Eva Suchá
česká
2013  72%Něco je jinak

Kniha Něco je jinak je v