Nechci do školky!

Nechci do školky! https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442942/bmid_nechci-do-skolky-abJ-442942.jpg 3 6 4

Jsi trošku nervózní ze školky? Nevíš, jestli se ti nebude stýskat po mamince a tatínkovi? Bojíš se, že ti nebudou chutnat obědy a svačiny? Víme, že prostředí školky může být pro menší děti děsivé, ale není se čeho bát. Tato vesele ilustrovaná kniha nenuceným způsobem děti seznámí s prostředím školky, učitelkami, hračkami a ostatními dětmi a pomůže zodpovědět nelehké, ale důležité otázky. Na konci knížky jsou uvedeny i další okruhy a témata, které můžete s dětmi probrat, kdyby se přece jenom pořád lehce bály i po jejím přečtení.... celý text

Pro nejmenší
Vydáno: , Svojtka & Co

Non pas l’école!

bibi.r
08.04.2024 3 z 5

2,5*

Pro děti 4+

Asi takový průměr v tomhle typu knih.

simca9342
30.12.2023 5 z 5

Přečtená loni.
Rady a tipy jak zpříjemnit dítěti nástup do školky. I když má plačtivou a zrovna se mu nechce. To, že pozná nové kamarády, bude mít novou paní učitelku nebo, že ho tam maminka nenechá celý den nepochopí každé dítě.
Krásné ilustrace k dovysvětlení.

Melodiemelody
09.09.2022 1 z 5

Ja bych knihu nedoporucila...dceru spis rozesmutnila, nez aby ji pomohla a odhalila ji dalsi duvody, proc by se ji nechtelo do skolky. Mozna neni spatna pro rodice, kdyby chteli znat odpovedi, na nejbeznejsi problemy deti, proc nechteji do skolky, ale verim, ze nic noveho neprinasi a znovu uz jsme ji s dcerou neprohlizely, jsou lepsi knihy na toto tema

Knihomura
08.08.2020

Nějak mne to neoslovilo. Myslím, že je spousta lepších knih s touto tématikou.

pro nejmenší

Autorovy knížky

Marie Bretin
francouzská, 1988
2020  67%Nechci do školky!

Kniha Nechci do školky! je v