Nečekat - Putování do Fátimy a zpátky k sobě

Nečekat - Putování do Fátimy a zpátky k sobě https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523511/bmid_necekat-putovani-do-fatimy-a-zpatky-6517ca91c85fc.jpg 5 12 3

Vydala se do Fátimy a cestou našla sama sebe. Pandemie převrátila herečce Sarah Haváčové život vzhůru nohama. Ze dne na den se zavřela divadla a Sarah se náhle ocitá ve vzduchoprázdnu. Z ničeho nic přestává vstávání v pět ráno, ruší se maskérny, seriály, přesuny mezi lokacemi, fotografování, zkoušky a večerní představení. Samota otevírá otázky, jaké je její místo ve světě? Je tohle ten život, který vždycky chtěla?... celý text

Vilma232
06.03.2024 5 z 5

Upřímná zpověď - tak se mi tato kniha jeví. Sympatická a talentovaná herečka je pro mě i skvělou spisovatelkou.

Márinka
01.12.2023 4 z 5

Číst zpověď člověka, o kterém máte vytvořenou mediální představu, rozšířenou o pár chvil osobního setkání, může být šokující. Alespoň tak na mě působily první stránky této velmi zajímavé knihy. Cože!? To má být ona urozená princezna, seriozní policistka, statečná houslistka...?! Ano, je. Herci ve skutečnosti nejsou hrdiny z pláten kin, televizních obrazovek či divadelních prken, se kterými si je ztotožňujeme. Žijí stejné, obyčejné životy jako my ostatní. Anebo taky ne. Nebývale osobní zpověď.

čtenařkamanka
22.11.2023 5 z 5