Nebojme se práce aneb Příručka líného kolegy

Nebojme se práce aneb Příručka líného kolegy https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347543/bmid_nebojme-se-prace-aneb-prirucka-line-4Yi-347543.png 4 3 3

Příručka líného kolegy - o pracovních vztazích a týmové práci. Stalo se Vám již někdy, že jste museli pracovat v týmu a mezi kolegy se objevil někdo, kdo tam vyloženě nezapadal? Spolupracovali jste s někým, kdo nedokázal udělat jedinou věc, natož správně a včas? Možná jste se právě stali obětí líného kolegy. Stvoření, o kterém je toho známo jen velmi málo a je opředeno řadou mýtů, bájů a legend. Toto je vůbec první publikace na světě, která rozpřádá problematiku týmové práce a jejich dílčích aspektů, s důrazem na prvek "kolega". Nakladatelství Taubuk je rádo, že může být prvním, které toto zásadní dílo, na poli poznání, nabízí.... celý text

morte
28.02.2019 3 z 5

Velmi zajímavý nápad na téma, o kterém by šlo napsat mnoho. Kniha je opravdu spíše příručkou popisující druhy liného kolegy, se kterými se lze setkat na pracovišti. Každý druh lenocha je doplněn příkladem chování, kterým se projevu - díky tomu můžeme lenocha ve svém okolí snáze rozeznat. Celý text je doplněn ilustracemi, které zhotovil přímo autor příručky. Občas jsem se pousmál nad bezmocí těch, kdo se v okolí lenocha na pracovišti musí pohybovat. Mám však za to, že z nápadu šlo vytežit mnohem víc.
V paměti mi nejvíc utkvělo, že lenoch blbec je celkem neškodný druh. Naopak lenoch inteligent je parazit, kterému je potřeba se za každých okolností vyhnout, neboť může snadno rozvrátit celý kolektiv a posléze pouze přejde jinam.

Jeniceek
08.01.2019 4 z 5

Vtipně popsaná každodenní pracovní realita.
Některé postřehy jsou ostré a trefné, některé jsou ale jenom trapné... hlavně ty ve kterých se poznávám.
přečtena kratší ukázka v rámci promo akce.

antonio22
06.09.2017 5 z 5

Velmi vtipná a svižná "příručka" o typech flákačských kolegů, se který se můžete v zaměstnání setkat.
Jenom pozor, aby některé rysy líného kolegy neseděly na vás samotné :-)
Určitě doporučuji k četbě.

satira pracovní vztahy

Tomáš Taufer
česká, 1990
2018  34%Entopolagurace
2017  80%Nebojme se práce aneb Příručka líného kolegy
2019  100%Merikula
2018  0%Cyklus povídek Lo-Kra (Svazek #1)
2017  0%Povídky budoucnosti?

Kniha Nebojme se práce aneb Příručka líného kolegy je v