Nebojím se tmy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bojí se vaše dítě tmy? Malý Tomík ano. Stejně jako skoro každé dítě na světě. Když je hluboká noc, začnou ho trápit otázky a začne mít strach. Co vidí ve svém pokojíčku? Strašidlo? Nebo jsou to hračky? Nádherně ilustrovaná interaktivní kniha dětem ukáže, že se nemusí bát! Na každé stránce si mohou „rozsvítit“ a hned uvidí, že strašidelně vypadají ve tmě i naprosto obyčejné předměty. Zábavnou formou dětem ukážete, že nemusí mít strach ze tmy!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/295872/nebojim-se-tmy-bsx-295872.jpg 4.733
Žánr
Pro děti a mládež, Pro nejmenší
Vydáno, Albatros (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (15)

Kniha Nebojím se tmy

Přidat komentář
lyrra
04. května

Parádní, čteme neustále.

Y2T
02.07.2019odpad!

Bohužel opakované negativní zkušenosti - děti, které se tmy nikdy před tím nebály, se po přečtení této knihy tmy bát začaly.


m.zirhut
20.06.2019

Moc pěkné, děti jí chtěly číst každý večer.

marketakraketak
29.05.2019

Krásná, jednoduchá a oblíbená u syna (4 roky)

Marika Vanova
29.01.2019

Moc pěkná knížka s posuvnými obrázky, kdy děti poznávají, že to velké strašidlo v rohu pokoje je vlastně věšák plný oblečení apod. Škoda, že jsem tuto publikaci nemohla prozkoumat jako malá, možná bych se ještě po čtyřicítce nebála temných koutů :-)

Covenant
23.04.2018

Díky této knize, už se nebojím tmy. Teď už vím, že zloděj, co mě v parku chce přepadnout a okrást, je jen sova, co sedí vlkovi na zádech a vrah, co se mi vloupává do bytu, jen ožralý soused, co si spletl dveře. Stačí jen rozsvítit baterku. Zhasnout. Rozsvítit. Zhasnout. Rozsvítit.... Ty malý děti to fakt baví

anetka.repova
18.02.2018

Ty jo, to je tak pěkná knížka. Jednou koupím dětem! :)

Dáma s hrnstjm
04.12.2017

Syn se sice tmy (zatím) nebojí a bubáky neřeší, ale z knihy byl nadšen. Je to skvělý nápad. Ilustrace jsou velmi vydařené, snad se brzy zase něčeho od Jakuba Cenkla dočkáme, běžně totiž ilustruje především pro zahraniční trh.

1

Doporučujeme

Trampoty brouka Pytlíka
Trampoty brouka Pytlíka
Kvak a Čľup sú kamaráti
Kvak a Čľup sú kamaráti
Dvakrát sedm pohádek
Dvakrát sedm pohádek
O chytré kmotře lišce
O chytré kmotře lišce