Nebojím se tmy

od:


KoupitKoupit eknihu

Bojí se vaše dítě tmy? Malý Tomík ano. Stejně jako skoro každé dítě na světě. Když je hluboká noc, začnou ho trápit otázky a začne mít strach. Co vidí ve svém pokojíčku? Strašidlo? Nebo jsou to hračky? Nádherně ilustrovaná interaktivní kniha dětem ukáže, že se nemusí bát! Na každé stránce si mohou „rozsvítit“ a hned uvidí, že strašidelně vypadají ve tmě i naprosto obyčejné předměty. Zábavnou formou dětem ukážete, že nemusí mít strach ze tmy!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/295872/nebojim-se-tmy-bsx-295872.jpg 4.827
Žánr:
Pro děti a mládež, Pro nejmenší
Vydáno:, Albatros
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Přidat komentář
Covenant
23.04.2018

Díky této knize, už se nebojím tmy. Teď už vím, že zloděj, co mě v parku chce přepadnout a okrást, je jen sova, co sedí vlkovi na zádech a vrah, co se mi vloupává do bytu, jen ožralý soused, co si spletl dveře. Stačí jen rozsvítit baterku. Zhasnout. Rozsvítit. Zhasnout. Rozsvítit.... Ty malý děti to fakt baví

anetka.repova
18.02.2018

Ty jo, to je tak pěkná knížka. Jednou koupím dětem! :)

Dáma s hrnstjm
04.12.2017

Syn se sice tmy (zatím) nebojí a bubáky neřeší, ale z knihy byl nadšen. Je to skvělý nápad. Ilustrace jsou velmi vydařené, snad se brzy zase něčeho od Jakuba Cenkla dočkáme, běžně totiž ilustruje především pro zahraniční trh.

Arenga
07.08.2017

četli jsme se synem, jednoduchá knížka pro nejmenší, krásné obrázky

Eorin
14.07.2017

Jednoduchá, ale krásná. Pro děti ideální a mám vyzkoušeno na neteři i synovci, že funguje, jak má - tedy, že se děti už tmy nebojí.

martina.culik
24.02.2017

Se synovcem čteme a rozsvěcíme baterku pořád dokola. Předpokládám, že to svědčí o tom, že je kniha pro děti opravdu více než vhodná,

Princezna22
06.01.2017

Dcerka je s knihy nadšená.. Ráda si ji prohlíží atd...

Snoocer
07.11.2016

Líbilo se mi to, bylo to legrační.

DennisMoore
16.09.2016

Tuhle krásnou knížku si domů rozhodně kupte - a je úplně jedno, jestli se vaše dítko tmy bojí, nebo ne. Pokud ano, nádherné ilustrace mu názorně ukážou, že se přece nemá čeho bát, pokud ne, dobře se pobaví. A vy také.

Fantasysvet
15.09.2016

Napriek tomu, že leporelo obsahuje iba 7 posuvných obrázkov, sprievodný text dopĺňajú informáciami nasiaknuté ilustrácie Jakuba Cenkla, ku ktorým sa môžu deti spoločne s rodičmi i pedagógmi stále vracať a objavovať nové skutočnosti, ktoré z úplne obyčajných vecí robia veci strašidelné. Inscenácia, po ktorej autorka knihy siahla, aktívne organizuje a rozkladá rôznorodé parametre obrazu, a to od zaostrenia a kompozície, cez výber uhlu záberu i postáv, po hru so svetlom či tieňom. Abstraktný jazyk vizuálnych komponentov vo vnútornej štruktúre obrazu umocňuje či už dynamiku prítomnej sekvencie, ako aj rôznych drobných scén, z ktorých sa výsledná ilustrácia pre dieťa skladá. Technický scenár vďaka tomu funguje prirodzene a od prvej strany zdôrazňuje a podčiarkuje takú informáciu, ktorú sa prítomný rozprávač (ukrytý niekde v úzadí) snaží detskému príjemcovi za výraznej pomoci rodiča alebo pedagóga odovzdať.

Interaktívna kniha Už sa nebojím tmy oplýva zmyslovosťou, konkrétnosťou, názornosťou, hravosťou, reálnosťou i fantastickosťou. Všetkými dôležitými atribútmi, ktoré detská kniha musí mať. Ak máte doma hrdinu, ktorý už dávno nemá dva roky a stále sa bojí tmy, kúpte mu rozprávkový návod Heleny Haraštovej, ktorý ho naučí poraziť nielen strašidlá v rohu jeho detskej izby.