Neboj se... to se snadno řekne!

Neboj se... to se snadno řekne! https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532814/bmid_neboj-se-to-se-snadno-rekne-65d9f1df2b953.jpg 5 2 2

Vtipné, ale i hluboké svědectví autorky o tom, jak se učila zápasit s vlastním strachem a nedůvěrou, že se Pán doopravdy stará. Její příhody a zkušenosti z každodenního života oslovují především ženy žijící v rodinách, ačkoli poselství, které z nich čerpá, má univerzální platnost.

Literatura světová
Vydáno: , Paulínky

On The Other Side of Fear

Kopretina
02.04.2024 5 z 5

Odpočinková četba plná mnoha zkušeností. Dodává zdravý optimismus a pohled na strach a odvahu ve světle evangelijních pravd. A teď ji můžu věnovat jako dárek.

JHoralka
13.03.2024 5 z 5

Kniha se mi velice líbila, četla se úplně sama Je to svědectví autorky o tom, jak se učila zápasit s vlastním strachem a nedůvěrou.

Líbilo se mi třeba toto: “Víte proč vám strach vždy stojí za zády a šeptá vám do ucha hrozivé věci? Protože nechce, abyste se mu podívali do tváře. Ví totiž, že jakmile se k němu postavíte čelem, pochopíte, co před vámi tají. Zjistíte, že je to vlastně lhář.

nebo

“Je třeba pevně se přidržet jeho neochvějné lásky a čerpat z ní odvahu.

nebo

“Láska je radostná, strach je nešťastný.

nebo myšlenka od sv. Jana Pavla II.
“Ti, kdo upřímně říkají: ´Ježíši, důvěřuji ti´, najdou útěchu v každé úzkosti a strachu.

A mohla bych pokračovat... Mám v knize dost lepíků a doufám, že se k myšlenkám brzy vrátím.

Doporučuji

Autorovy knížky

Hallie Lord
americká, 1979
2023  100%Neboj se... to se snadno řekne!

Kniha Neboj se... to se snadno řekne! je v