Neboj, neboj!: Velká kniha o strachu nejen pro malé strašpytle

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Neboj! Neboj! je kniha o strachu pro malé strašpytle i velké nebojsy. Čti ji od začátku, od konce či zprostředka. Na pořadí nezáleží a strach k životu prostě patří. Dokonce i máma s tátou se občas bojí! Napadlo tě někdy, že strachu není třeba se bát? Víš, co se děje s mozkem, když dostaneš strach? Proč se říká „Pokakal se strachy“? Existují lidé, kteří se nikdy nebojí? Dá se strach zneužít? A víš, že slon má strach z mravence a žralok z delfína? Nahlédni na strach z různých úhlů. Představ si ho jako úzkost, paniku, fobii, ale také jako odvahu. K ruce je ti chlapec Jirka, který se strachem prožívá plno dobrodružství. Dokáže tě rozesmát na celou stránku, tomu věř. Kdo se bojí, ten do lesa klidně může. Ale půjde se líp tomu, kdo si obavy dokáže přiznat, pojmenovat je a pochopit. To všechno a miliónkrát víc se dozvíš uvnitř! Tak strachu zdar!… A neboj, neboj....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371801/big_neboj-neboj-velka-kniha-o-strachu-n-VCq-371801.JPG 4.730
Vydáno: , Yinachi
více info...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Neboj, neboj!: Velká kniha o strachu nejen pro malé strašpytle

Renduleee
23. dubna

Krasne zpracovana kniha

dájavídek
30.08.2022

Kniha byla dobrá a doporučuji tu knihu lidem kteří se bojí.


marketa2464
10.09.2021

Graficky atraktivní kniha pro děti , poučí se i dospělí. Dcera (9) si knihu oblíbila, téma strachu ji zaujalo, aktivně používá informace a návody z knihy :-) doporučuji

Danago
19.11.2019

Nemám malé děti , ale již dospělé. Knížku jsem si přečetla a trochu tápu pro jak staré děti je určena. Tipuji, že tak pro druhou třetí třídu? Děti ji zřejmě musí číst a povídat si o ní s někým dospělým. Což je asi fajn, ale chce to čas se dětem v tomto věku věnovat. Jak znám současný stav , tak většina rodičů má co dělat, zvládat s dětmi školu. Ale to je jiná věc.
Knížka je přehledná a některé informace byly zajímavé i pro mě.
Ale nevím jak je fajn formát knihy, za mě by stačila velikost A4. I když dětem se asi tento formát bude líbit, především proto , že jsou tu některé stránky určené ke kreslení. Objektivně nedokážu posoudit, jak tato knížka děti bude bavit.

LiLinka
21.06.2019

Moc pěkně zpracované téma, o kterém se většina dětí i dospělých, díky onomu strachu bojí mluvit. Do domácí knihovny určitě doporučuji. :)

lubospanda
20.03.2019

Skvělý nápad. Vtipné provedení. Báječné!

HanaSputnik
25.01.2019

Já jsem nadšená! Kniha pro děti, která po obsahové i grafické stránce poutavě zpracovává téma strachu! Až poslední dobou (zatímco dětství už je dávno pryč) hodně přemýšlím nad tím, že se hodí vědomě rozlišovat, kolik věcí v životě dělám z radosti a kolik rozhodnutí ovlivňuje strach. Strach je prostě velké téma! Strach má moc moc podob a tahle knížka to neskutečně vtipně a kvalitně podává dětem a takových počinů od českých autorů si vážím :-)

Makrela Liška
16.07.2018

Prostě skvělé. Výtvarně, obsahově. I ten nápad udělat naučnou knihu právě o strachu. Malé dítě je neustále vystaveno různým formám strachu a tohle je nejen zábavná ale i velmi poučná forma, jak mu s vyrovnáním s tímto abstraktním strašidlem pomoci. I pro dospělé se tu najde hromada zajímavých informací, a přitom je kniha napsaná srozumitelně i poutavě pro obě skupiny. Oceňuju ponoření autorů do tématu a jeho uchopení v takové šíři. Rozhodně si tato knížka zaslouží místo ve vaší knihovně.


Autor a jeho další knihy

Milada Rezková
česká, 1979
2023  Pokrok nezastavíš, čéče!
2019  To je metro, čéče!
2017  Neboj, neboj!: Velká kniha o strachu nejen pro malé strašpytle
2018  Velký bobek
2010  Babočky
2012  Hurá na kajak!

všech 13 knih autora

Kniha Neboj, neboj!: Velká kniha o strachu nejen pro malé strašpytle je v

Právě čtených1x
Přečtených37x
Čtenářské výzvě8x
Doporučených2x
Knihotéce8x
Chystám se číst17x
Chci si koupit5x
dalších seznamech4x