Nebezpečný manžel

Nebezpečný manžel https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410/nebezpecny-manzel-410.jpg 3 8 4

O tom, že nikdy nevíte, koho si berete, se přesvědčí vypravěčka tohoto napínavého a humorného příběhu. Se svým manželem Dennisem se seznámí na dinner party a je z toho láska na první pohled. Záhy spolu začnou žít, vezmou se a – pak to přijde... Dennis se projeví, mírně řečeno, jako nešika. Nejenže všechno rozlije a o všechno zakopává, ale nakonec nešťastnou náhodou zabije i rodinného mazlíčka – žábu. Pak kočku, psa... A když zlomí ruku své manželce, je všechno jasné : další na řadě bude ona...... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: , Motto

The dangerous husband

VítVápno
06.10.2022 2 z 5

Kniha je psána trošku divně hlavní hrdinka byla podle mě hroší než denis. Denis se snažil jí Ve všem pomoc ano byl nešikovný ale to se stává všichni nejsem šikovný chce nejdřív svého manžela zabít pak si to rozmyslí pak utekla od denise pak se vrátila i když je tak špatný jak říkala. Hlavní hrdinka se ale Podle mého názoru taky nechovala dobře ano Denis dělal věci které byly špatné ale Podle mého názoru byl spíš nešikovný. Letošní druhé knižní zklamání za tento rok dávám 2/5.

minimonisek
26.02.2022 2 z 5

Knížka je psaná zvláštně. Věty i dialogy jsou takové kostrbaté. Šílení mi nakonec přišli oba dva. Ke knize se už nevrátím.

Zlatinka.Emilly
05.06.2021

Tak já jí tedy raději ani nebudu číst :)

28401
05.06.2017 1 z 5