Nebezpeční andělé

Nebezpeční andělé

Francesca Lia Block ve své knize zahrnující pět na sebe navazujících a prolínajících se novel vytvořila zvláštní pohádkový svět. Příběhy jsou plné pastelových barev, třpytu, vůní a hudby. Slova se navlékají jako korálky a vytvářejí náhrdelníky plné metafor. Hrdinové těchto postmoderních pohádek prožívají magický propletenec obyčejných i neobyčejných příběhů a pohybují se na tenké hranici mezi dobrem a zlem, strachem a touhou, bolestí a štěstím, obklopeni světem, který je tak krutý k tomu nejkrásnějšímu a zároveň nejnebezpečnějšímu z andělů – k lásce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31646/nebezpecni-andele-HlS-31646.jpg 4.121

Dangerous angels

Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, BB art

hippiesak

Jedna z mých nejoblíbenějších knih. Je to asi jediná kniha, kterou jsem snad četl již 4x a určitě ne na posledy :) Má stejné kouzlo, jako měla před 20 lety. Nejraději mám první 3 příběhy, ale líbí se mi vlastně všech pět. Každý je jiný, jinak kouzelný. Během čtení knihy toužím být tam s nimi. V domku po Fifi a jíst všechny ty vegetarianské jídla, pít pivo a kouři jointy :)

ruth
09.07.2014

Kniha, ke které se vracím rok co rok každé léto již asi 15 let. Vždy mě potěší a provede světem víry v anděli mezi námi.