Nebezpečně blízko

Nebezpečně blízko https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37131/bmid_nebezpecne-blizko-5j6-37131.jpg 4 282 282

Když se Bailey vydá na dovolenou, netuší, jak velké dobrodružství ji čeká. Při přeletu hor vysadí motor letadla a pilotu Cameronovi se jen s potížemi podaří nouzově přistát. Oba jsou zranění a Bailey si uvědomuje, jak těžké bude přečkat v mrazivé divočině. Že jim jde opravdu o holý život, to se jim potvrdí po zjištění, že havárie jejich letadla nebyla žádná nehoda...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Up close and dangerous , 2007

Knihomolka97
24.03.2019 4 z 5

Výborná knížka. Bailey i Cam byli sympatičtí a zkrátka pro sebe jako stvoření. Líbilo se mi jejich škádlení a jiskření mezi nimi. Červenou knihovnu mám ráda za každé situace no. :-)
Pachatele jsem uhodla, myslela jsem si, že to bude ta osoba, ale ten důvod byl teda opravdu hrozný. Fuj.
A hlavně ten konec byl takový dost uspěchaný, ještě bych pár stran přidala. Proto jednu hvězdičku strhávám.

evca7271
07.02.2019 5 z 5

Super kniha.Napinava hned od zacatku.

Evka27
17.06.2018 1 z 5

Protože jsem nedávno přečetla Hora mezi námi, tak toto byl dost slabší odvar. Ale ke kafi nebo když už není co číst, tak dobrá změna.

Tesset
16.01.2018 2 z 5

Nebylo to vyloženě špatné, ale četla jsem už podobné a lepší. Největší mínus má u mě velmi zrychlený konec.

Lee7
06.01.2018 4 z 5

U knihy jsem se bavila :) jen na mě moc rychlý konec

Mindy
04.12.2017 1 z 5

Kniha mě zklamala,zvrtlo se to v červenou knihovnu, nejdříve se nesnáší, nakonec se milují, čekala jsem víc dobrodružství a ne takový slaďák.

Ivetaa
09.11.2017 3 z 5

Kniha se četla dobře, od Lindy H. jsem už četla ovšem lepší romány.
Prosím ostatní hodnotitele: NEPROZRAZUJTE dopředu, kdo je pachatelem. Už jsem se s tím setkala u více hodnocení a hodnotitelů. Děkuji

lifeoptimist
30.10.2017 5 z 5

výborná, nepoznala jsem, kdo je ten záporák, podezřívala jsem někoho jiného (ne Setha), takže za mě dobrý a určitě si ještě nějakou knihu od autorky přečtu

bekule
27.06.2017 5 z 5

Skvělá kniha ke které se určitě zase vrátím. Miluji dobrodružné knihy, boj o přežití v extrémních podmínkách a ještě okořeněné o romantiku. Paráda.

moudivlacek
03.03.2017 5 z 5

Prostě skvělé, já to říkám stále - nesuď člověka podle vzhledu, ale dle jeho duše a srdce. Asi ze začátku by nikdo neřekl, co všechno je v Bailey. U Camerona jsem to trochu podvědomě vycítila díky jeho vojenské minulosti, a i když i jeho jsem obdivovala, největší díl dostala Bailey.
Jsem zhnusena, co všechno člověk udělá pro peníze, o které přišel díky své hlouposti a nezodpovědnosti.
A zase musím říci, že Seth, který pro mne byl jen bohatý lidský odpad, pak dosáhl toho, že jsem mu dala šanci.
Mohu jen doporučit si tuto knihu přečíst.

smartasan
21.10.2016 4 z 5

Autorka opět nezklamala.... nádherný příběh.

cukrovka
05.07.2016 5 z 5

Velmi čtivě napsáno. Zajímavá zápletka, napínavý děj. Nestačí jen přežít pád letadla, ale také se musíme dožít záchrany.

Baraliska
21.06.2016 5 z 5

Není to jen knížka, která má jen hezký obal, ale má i hezký obsah:).

alzbeta4340
18.05.2016 5 z 5

Něco takového bych opravdu nechtěla zažít. Nicméně v podání Lindy Howard může být i pád letadla v horách romantickou záležitostí. Konec je trochu strohý, ale i tak to bylo pěkné.

maruna
04.03.2016 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, napínavá, mezi Bailey a pilotem Cameronem se po nouzovém přistání zrodila láska, boj o přežití i trochu erotiky v mrazivé divočině. Rozuzlení překvapí.

arkel
25.02.2016

Mně se tohle vůbec nelíbilo...Téměř celá knížka popisuje způsob přežití na horách na sněhu a romantiky tam moc není...Za mě má L.H. daleko lepší knížky, viz třeba Dokonalý muž, ten se mi moc líbil...

Dadla1
06.02.2015 5 z 5

perfektně napsaná knížka, poutavý děj, četla jsem jedním dechem, závěr jiný než jsem čekala, ale o to lepší, všem doporučuji

avad
23.01.2015 5 z 5

Napínavý příběh. Havarie letadla v krutých a mrazivých horách. Zjištění, že nešlo o nehodu, ale o úmysl.
A nakonec překvapivé rozuzlení.

malen
28.10.2014 4 z 5

Mám trochu rozporuplné pocity - zpočátku se to velmi napínavě vyvíjelo, ale pak děj sklouzl do červené knihovny. Přestože se knížka velmi dobře četla, já byla zklamaná, čekala jsem víc.

dubakm
03.09.2014 4 z 5

Tak tohle byla další Howardovská klasika :-)) Žádná zničená květinka, ale žena, která má rozhled a umí používat ruce i na jiné věci než jen pro krásu a potěšení. Při příštím letu si balím Bailey do zavazadla :-)
A Adriassa kde jsi vzala, že on je božsky krásny a ona strašně, strašně krásna ? Nic takového jsem tam totiž nevyčetla, oba byli popsaný jako pohledný, ale ne vyloženě super krásny. Pohledných je víc než 70% lidí, záleží na úhlu pohledu :-)