Nebezpečí číhá všude

Příručka, jak se vyhnout nebezpečí. Protože nebezpečí opravdu číhá všude! I u vás doma, na zahradě, ve škole nebo v supermarketu. Nevěříte? Tak to jste asi ještě nikdy neslyšeli o kartáčkovém hadovi, křeslovém kaktusu, robobabičce, toaletním žralokovi, pianomrožovi nebo poštovnici. Tahle příručka z vás udělá kvalifikované nebezpečology (odborníky na každodenní nebezpečí), takže už vás nikdy nic nezaskočí!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/270920/nebezpeci-ciha-vsude-Z8j-270920.jpg 3.46
Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros (ČR)

Danger is everywhere (2014)

Kniha Nebezpečí číhá všude

Unicorn_10
28.07.2018

podle me je to moc pekna a vtipná knížka ,mš moc pekna ilustrace a líbí se mi ty zkratky a testy na konci knížky . Za me doporučuji

OndřejMergl
25.02.2017

Od knihy jsem čekal krávovinu plnou absurdních nápadů. Toho se mi dostalo jenom částečně. Nevím jak v originále, ale kniha je postavená na zkratkách, které mi nepřišly vůbec vtipné a skáče nestrukturovaně od jedné hlouposti k druhé, jak to zrovna autory napadlo. S tématem nebezpečí a přehnaných ochran proti němu si dle mého šlo pohrát mnohem pečlivěji, seriózněji, a o to humorněji.

Samira
25.02.2016

Kniha vypadá hodně lákavě a má velmi zdařilé zpracování i ilustrace. Obsah mě však překvapil. Ano něco bylo opravdu vtipné, ale jiné věci byly hodně absurdní a jejich smysl mi malinko unikal.
Věřím však, že je to individuální a budou tací, kteří si tento bizardní kousek užijí stranu po straně. Já si užila jen některé.

David O´Doherty

David O´Doherty