Nebe Nebo

Pokoj, klid, lásku a nerušit. Jobbi ví, co chce. Touží po nějaké hormonálně harmonické, mentálně vyvážené ženě, která by jej udělala šťastným. Jenže i přes masku věčného pohodáře občas mívá nepříjemnou potíž vydržet sám se sebou. Zatímco se touží cítit dobře, některé myšlenky jako by nebyly zaměřeny na spokojenost, vyrovnanost a vůbec celkovou pohodu. Často jej naopak přimějí ke špatným rozhodnutím. Sakra čakra, není tedy divu, že se jednoho dne vše kolosálně zvrtne a věci udělají nepěkný kotrmelec. Když se mu do cesty připlete kosmická Maya, z jejíchž očí vychází hluboký klid i rozverná hravost, nemá tušení, že řetězec překvapivých událostí promění jeho život v pořádné dobrodružství. Podmanivý příběh až k hranicím vlastního sebepoznání je napsán hravým jazykem, na kterém si čtenář s chutí smlsne. Pravděpodobně mu však nenávratně změní vnímání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448428/big_nebe-nebo-Geb-448428.png 4.38

Kniha Nebe Nebo

HonzaŠakal
13. listopadu

Přečetl jsem doslova jedním dechem a po dlouhé době se jednalo o knížku, od které se fakt nedalo odtrhnout. Je opravdu úžasná, skutečný balzám pro duši, plná poučení a úvah nad opravdovým smyslem života, jeho hodnotami a duchovním rozměrem. Musím říci, že ten začátek mě udivil, ale pak to nabralo nevídaný spád, kombinace postav a jejich charakterů v románu je neuvěřitelná a naprosto geniální. Petrovi se povedlo vytvořit knihu, ke které se budu moc rád vracet a věřím, že rozhodně zdaleka nebudu sám.

MisD

Cesta mladého Jobbiho ke svému srdci :) Čtivý příběh, který zaujme a pobaví toho, kdo tuší. Kniha se mi líbila. Doporučuji také zkusit.