Návrat Krista

Návrat Krista https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71390/navrat-krista-71390.jpg 2 5 5

Martin-M
03.02.2023 odpad!

Ukážka absolútnej straty súdnosti nielen autora, ale aj nakladateľa, ktorý mu to vydal (zrejme ako zaslúžilému autorovi a kamarátovi). U NÁVRATU KRISTA sa nedá ani poriadne určiť, čo to vlastne je - či je to dielo prozaické alebo literatúra faktu, kniha spomienková, ezoterická, konšpiračná, historická alebo náboženská ? Od všetkého trochu a z ničoho poriadne! V tom chaotickom kompendiu by mohol byť ukrytý nejaký zmysel, známy ale iba samotnému pomätenému autorovi, pre ktorého jediného mohli mať tieto stovky strán špecifických súvislostí nejaký význam. Inu - Hľadanie strateného autora (2) pokračuje a popritom dokonalá ukážka toho, čo sa odborne nazýva blábolom.

netopýr088
16.05.2022

Nedávno som sa stretol s porekadlom: Vajatali hory, porodili myš. Keď si pomyslím, koľko rešerší, úsilia a čítania musela autora táto kniha stáť, tak sa tomu porekadlu len ťažko bránim, pretože to je veľa kriku pre nič, len hory v tomto prípade porodili miš-maš! Nedočítam, nehodnotím.

Dušan Mitana
slovenská, 1946 - 2019