Nástroje titánů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nástroje titánů Taktiky, rutiny a návyky miliardářů, ikon a herců světového formátu. Nejnovější 700stránkové (!) dílo Tima Ferrisse s pracovním názvem Nástroje titánů – taktiky, rutiny a návyky miliardářů, ikon a herců světového formátu asi nejlépe popíše sám autor: „Během posledních dvou let jsem pro svůj podcast Tim Ferriss Show vyzpovídal více než 200 světových osobností. Byli to hosté od celebrit (Jamie Foxx, Arnold Swarzenegger a dalších), přes atlety, biochemiky pohybující se na černém trhu až po legendární velitele speciálních operací. Pro mnoho z těchto hostů to bylo poprvé v jejich kariéře, co souhlasili s dvou- až tříhodinovým rozhovorem. I díky tomu můj podcast překročil hranici více než 100 milionů stažení.“ „Kniha obsahuje pečlivě vydestilované nástroje, postupy a ‚vnitřní hry’, které nikde jinde nenajdete. Zahrnuje i nově přidané tipy od hostů, s nimiž jsem dělal rozhovor mezi prvními a také životní lekce od nových hostů, s nimiž jste zatím neměli tu čest.“ „Co dělá mou show výjimečnou, je její neutuchající zaměření na proveditelné detaily, což se projevuje už v tom, jaké každému kladu otázky. Například: co děláte v prvních šedesáti minutách každé ráno hned po probuzení? Jak přesně vypadá vaše cvičení či trénink? Které knihy jste nejvíce dávali druhým lidem? Co je největším plýtváním časem pro nováčky ve vašem oboru? Jaké doplňky stravy berete na denní bázi?“ „Nevnímám sebe sama jako redaktora, který jen klade otázky, ale jako experimentátora. Nezajímá mě nic, co nemůžu otestovat a opakovaně s tím v chaosu běžného dne dosahovat výsledků.“ „Všechno na stránkách mé nové knihy bylo nějakým způsobem vyzkoušeno, prozkoumáno a nasazeno v mém vlastním životě. Použil jsem desítky taktik a přístupů v zásadních jednáních, za riskantních okolností či při uzavírání velkých obchodů. Byla to škola, která mi vydělala miliony dolarů a ušetřila roky marného úsilí a frustrace.“ „Tato kniha je mým osobním zápisníkem extrémně efektivních nástrojů a vytvořil jsem jej především pro sebe. Změnil mi život a já doufám, že totéž přinese i vám.“...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/333242/nastroje-titanu-vil-333242.jpg 429
Žánr
Ekonomie a obchod, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Jan Melvil
Orig. název

Tools of Titans: The Tactics, Routines, and Habits of Billionaires, Icons, and World-Class Performers

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Nástroje titánů

Přidat komentář
adelach
18. června

Spousta praktických užitečných informací, inspirativní.

Per-quiee
06.10.2019

Perfektní. Prakticky každý čtenář si může odnést něco jiného. Suprový nápad sepsat takto návyky a oblíbené věci významných osobností do jedné knihy.


Štěchýto
07.02.2019

Od všeho trochu. Mnoho zajímavých témat, myšlenek a tipů. Krátké a stručné kapitoly byly ideální na nárazové čtení (e-kniha). Nedocházelo zde k zacyklení příkladů atd. atp., jak tomu někdy v této literatuře bývá. Dle mého jde o nezbytnou výbavu do knihovničky pro každého nadšence osobního rozvoje.

Valenis
20.10.2018

Zajímavé čtení. První část o s názvem Zdraví nebyla nic pro mě. Bylo to hodně o posilování, suplemantaci výživovými doplňky a podobně, což mě nezajímá. Ale v části Bohatí i Moudří jsem se dozvěděla zajímavé informace a čtení rozhodně nebylo ztraceným časem. Kniha je opravdu tlustá a těžká, v posteli z ní trochu bolí ruka.

belgeran
16.10.2018

K této knize Tima Ferrisse je třeba především přistupovat s otevřenou myslí. Jde vlastně o sbírku informací o jednotlivých osobnostech, které jsou rozděleny do tří oblastí. Zdraví, bohatí a moudří. Informace Tim čerpá ze svých pravidelných podcastů, kde celebrity zpovídá, a z dalších setkání s nimi. Myslím, že kdo chce, svoje si v této knize najde. Pokud se vám nechce poslouchat celé podcasty, tak v této knize najdete v koncentrované podobě ta nejdůležitější životní moudra, rady a cesty jak žít vlastní život.
Mně osobně kniha otevřela nové obzory v mnohých směrech a sice se mi nehodilo všechno co jsem se dozvěděl, ale nabyté znalosti rozhodně převážily hodnotu těch nepodstatných.

Dash16
21.01.2018odpad!

Pseudomotivační kniha nedávající smysl.

Doporučujeme

Bohatý táta, chudý táta
Bohatý táta, chudý táta
Kam zmizel můj sýr
Kam zmizel můj sýr
Nejbohatší muž v Babylóně
Nejbohatší muž v Babylóně

Autor a jeho další knihy

Timothy Ferriss
americká, 1977

Kniha Nástroje titánů je v

Právě čtených16x
Přečtených38x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených3x
Knihotéce29x
Chystám se číst62x
Chci si koupit42x