Následníci - Malin deník

Následníci - Malin deník https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270381/bmid_naslednici-malin-denik-Jk5-270381.jpg 4 9 4

Tajné zápisky hlavní hrdinky filmu Následníci, který znáte z Disney Channel! Co kdybys s kamarády musela opustit ostrov, na kterém jsi vyrostla, a nastoupit do nové školy, kde by tě všichni nenáviděli? Co kdyby tvoje matka byla nejničemnější žena, která kdy chodila po zemi, a očekávala by od tebe, že jí pomůžeš ovládnout svět, aby ho ona mohla zničit? A co kdybys v té chvíli potkala někoho, kdo by tvůj život obrátil vzhůru nohama?... celý text

Nathally
06.11.2023 4 z 5

Pro toho, kdo má rád film Následníci je to dobré, protože zjistí, jak asi Mal uvažovala a jak se rozhodovala. Za mě dobré :)

Sarajana
13.05.2019 5 z 5

Hezké, lehké a rychlé oddechové čtení.

Hoshi
20.09.2018 4 z 5

Chtěla jsem něco jednoduché, oddechového, něco u čeho bych nemusela myslet. A přesně tohle mi Malin deník dal. Čekala jsem trochu něco jiného, ale i tak jsem spokojená.

TheMelorry
12.09.2018 3 z 5

Ke knize jsem dostala díky mladší sestře, která filmové Následníky miluje. A musí uznat, že jak milé čtení na odreagování je kniha ideální. Protože je psaná formou deníku, čte se v podstatě sama.

Autoři knihy

Sara Parriott