nehodnoceno
Násilí je možné zastavit - Psychologie násilí a terapie pro  osoby, které se dopouštějí násilí  v blízkých vztazích https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515717/bmid_nasili-je-mozne-zastavit-psychologi-Qag-515717.jpg 0 0 0

Druhé vydání publikace Násilí je možné zastavit vydal Úřad vlády České republiky v rámci projektu Posilování kapacit a metodologická podpora v prevenci domácího a genderově podmíněného násilí (reg. č.: LP-PDP8-001), projekt je financován z Fondů EHP/Norských fondů 2014-2021. První vydání bylo realizováno Nadací Open Society Fund Praha v rámci programu Dejme (že)nám šanci, který byl financován z Norských fondů. Projekt Posilování kapacit a metodologická podpora v prevenci domácího a genderově podmíněného násilí se zaměřuje na zlepšení prevence genderově podmíněného násilí prostřednictvím školení odborné veřejnosti, státní správy a samosprávy, posílení kapacity prevence ve školských zařízeních, provedení výzkumu online sexismu či sdílení dobré praxe ze zahraniční. Projekt realizuje v letech 2020-2023 Odbor rovnosti žen a mužů Úřadu vlády ČR.... celý text

Autoři knihy

Kniha Násilí je možné zastavit - Psychologie násilí a terapie pro osoby, které se dopouštějí násilí v blízkých vztazích je v