Náš nejmladší má čtyři tlapky

Náš nejmladší má čtyři tlapky https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349282/bmid_nas-nejmladsi-ma-ctyri-tlapky-FsW-349282.jpg 4 39 15

Dana psa nechtěla, její dcera ano. Sotva je štěně doma, má ho – jak jinak – na krku matka. Že to ale bude tak strašné, to opravdu nečekala. Dvanáctkrát s ním byla venku, a sedmkrát se vyčural v bytě! Prostě hrůza. Rodina prožívá utrpení, ale vydrží. Nakonec se všechno v dobré obrátí, z nového člena rodiny se vyklube opravdový přítel a předvede všem, jak to má být: život naplno a štěstí tady a teď.... celý text

Literatura světová Humor Romány
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

Unser Jüngster hat vier Pfoten , 2016

lucie2371
16.07.2023 5 z 5

Milý a příjemný příběh o jedné čtyřčlenné rodině a jednom ztřeštěném pejskovi
Zakončení moc krásné a úsměvné.
Při čtení jsem si vzpomněla na našeho pejska který jako štěně také udělal doma tak 5 loužiček hned poté co byl vysvěcen, rocupoval svůj první pelíšek, sežral nám roh skříně a vykousal díru do zdi. :-D Nyní je s námi již skoro 16 let

Renike
09.07.2022 4 z 5

Milý příběh s štastným koncem

ivca84
23.04.2022 4 z 5

kniha je pekne spracovana ohledne jedno tematu by si to mel precist kazdy milovnik psu

jana79
21.08.2021 4 z 5

Hezká obalka, krásný příběh. Pěkná oddechova knížka o rodině, která si pořídila pejska. A také o tom, že jakmile si pořídíte psa je to láska navždy. Kdo se jednou stane pejskarem je jím navždy a vycítí to i ti pejsci. Příběh je čtivý, nikde nedrhneme sice občas vadilo nářečí, az jsem se zarazila jestli jsem stale v Mnichově a nebo si hrdinka odskočila na Moravu... no ale to byla drobnost. Me se kniha líbila, a je ideální na jedno odpoledne. Vesela, vtipná s dobrým koncem.

knihovnička007
27.08.2018 5 z 5

Tuhle knihu by měli povinně číst všichni pejskaři. Je úžasná, hrozně jsem se u ní pobavila.
Zpočátku jsem byla na Danu strašně naštvaná, připadala mi hrozně nezodpovědná. V dnešní době internetu je tolik debat, kde se dá zjisti vše o výchově psů...
Naštěstí vše skončí jako v pohádce.
Pro mne jako milovnici psů je to prima náhled do rodiny "nepejkařů", kteří se změní v "pejskaře".
Ale tolik peněz za psa navíc bezpapíráka, bych vážně nedala. :D

rm
26.03.2018 3 z 5

Docela vtipně napsané. Ale já tu změnu žánru (není to zrovna můj šálek...) nějak nemohl překonat a chvíli trvalo, než jsem to dočetl.

Metapt
24.08.2017 4 z 5

Příjemná oddechovka o přerodu odpůrce psa v pejskaře. Nementorsky poukazuje na důležitost psí výchovy, což je u rodin, toužících po psovi, velmi podceňovaná skutečnost.

Anie94
08.06.2017 3 z 5

Rozhodně roztomilý příběh.. Hlavní hrdinka Dana mi byla nesympatická, už hlavně kvůli tomu, že chtěla dát pejsánka pryč. Já sama mám pejska, a tohle bych nikdy neudělala. Čekala jsem od toho víc, tohle rozhodně reálný příběh o tom, jak zvládat nebo nezvládat začátky se psím společníkem nebyl, připadalo mi to jako kdyby to psal někdo, komu to vyprávěla kamarádka, že se jí tohle opravdu stalo.

Šánka
06.06.2017 4 z 5

Milá, veselá knížka, která se bude asi nejvíce líbit majitelům čtyřtlapkových kámošů, kteří ví o tom své, protože si těmi mnohdy krušnými začátky prošli, ale na něž se později s láskou vzpomíná.
U Willyho rošťáren se budete bavit, smát se a vědoucně přikyvovat....no ano, takové to naše čtyřnohé štístko také bylo :-).

kika 13
26.03.2017 3 z 5

Pejsek opravdu s fungováním rodiny zamává.Pro ty jeho psí oči by člověk udělal všechno.

alnahu
14.12.2016 3 z 5

Humorný příběh pro všechny milovníky psů . Příběh pejska Willyho a jeho páníčků se mě líbil.

bagel
20.10.2016 4 z 5

Milá humorná oddechovka, bavila jsem se. Líbilo se mně, že líčila převážně tu horší část soužití se psem, ale s dobrým koncem.

veronika0382
13.09.2016 4 z 5

Vtipný román o jedné rodině a jejich pejskovi :-) .... více v mojí recenzi zde.

Scheila
10.09.2016 2 z 5

Hezká knížka. Jsem pejskař a tak mě příběh oslovil. Myslim že lidi co pejska nikdy neměli tak nepochopí tu vtipnost v příběhu o různých naschvalech a zlobeni tohoo úžasně milého pejska. Ale lidé co mají pejsky a vědí, tak kniha určitě pobaví. :-D

DariDerek
09.09.2016 3 z 5

3,5*
Moc milá knížka. Příběh rodiny a nového člena. Sžití se dohromady. Problémy nastávají, ale všechny se dají řešit. Hlavně nic neuspěchat. :-)
Příběh o jednom štěněti, které slyší, ale poslouchat nebude do doby,než se nad ním strhnou bouřlivá mračna... :-)
Příjemná oddechovka, která potěší všechny milovníky psů - jelikož každý nějak začínal :-) Více v recenzi v záložkách. :-)