Narozeninová kočka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Děda má plnou hlavu starostí. Rád by vymyslel pěkný dárek pro babičku k narozeninám. Je však nevidomý, a tak bude potřebovat pomoc od svých rozpustilých vnoučků. Kdo ví, jak se povede babičku překvapit a zda bude mít z dárku radost. Pro snazší a zábavnější čtení: • je příběh rozdělen do krátkých kapitol • písmo je větší velikosti • text je bohatě doplněn obrázky Koupí knihy přispějete na konto Světlušky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272291/narozeninova-kocka-Isp-272291.jpg 3.813
Žánr
Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno, Občanské sdružení Pro Sedlčansko a Královéhradecko
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Narozeninová kočka

Přidat komentář
MartinaF
25.11.2019

Pohádku jsem poslouchala jako audio a nečekala jsem, že mě to bude bavit. Součástí CD je také Braillovo písmo a různé interakce s ním, a také reliéfní obrázky a spousta dalších úkolů. Tohle se opravdu povedlo, jen mi trochu vadí, že je kniha v kroužkové vazbě. Vzhledem k tomu, že jsem si knihu půjčila v knihovně, obávala bych se o její životnost. Jinak nápad je to hodně skvělý.

Greena
06.01.2019

Kniha z kategorie první čtení pro začínající čtenáře vypráví příběh nevidomého dědečka, který společně se svými vnoučaty Honzíkem a Matějem vybírá babičce dárek. O tom jak dědovi budou kluci s výběrem pomáhat, i jaké nesnáze se objeví, je tato hezká kniha, která má neobvykle řešené ilustrace, které jsou koláží fotografií a kreslených obrázků.
Co babička asi dostane, vám může na první pohled jasné, ale nebude to zas tak jednoduché…