Narkothing

Narkothing https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347113/bmid_narkothing-5Cu-347113.jpg 4 69 30

Narkothing je příběh entuziastického feťáka Martina, pro kterého jsou nejdůležitější přátelé, drogy a lehké ženské, navíc je do toho všeho nešťastně zamilovaný. Dobrodružný život hlavního hrdiny je plný obscénního sexu, zvratů a sociálních poznatků člověka požívajícího omamné látky, který touží po lásce. Kouzlo četby spočívá v inspiraci skutečnými zážitky autora i jeho přátel a jistě i v tom, že je text psán neotřelým, výstižným až obhroublým stylem. Samotný spisovatel se tak nesnaží nikoho vychovávat, jen píše, jak mohou věci v životě vypadat z pohledu člověka, který se nebál vyletět do nebe, dopadnout na zem a probořit do pekla. Vzhledem ke kontroverznímu obsahu není kniha určena puritánům, moralistům, ignorantům, smažkám a manipulovatelným jedincům!... celý text

Mrs.Morgan
07.12.2017 3 z 5

Kniha se mi nezdala zas az tak dobrá.prislo mi to spis jako chlubeni necim co k chlubeni prostě neni....ale zustala mi ulozena v paměti,a to uz o něčem svědčí.....a taky uz nemam vycitky (jako ze si nicim jatra)ze si vezmu dva ibalginy,kdyz me boli hlava :) protoze,to co "požil,užil a přežil" hlavni hrdina,je šílené

JarekManiš
03.12.2017 5 z 5

Skvělá kniha ve které spisovatel popisuje život člověka pro kterého jsou na prvním místě kamarádi,drogy a nevázaný sex. Člověka, kterého nikdy nepřitahoval tento svět omamných látek, nevázeného sexu a nekončícího života bez starostí o budoucnost asi kniha moc nezaujme a bude se jim zdát zvrhlá,vulgární a bůhví co ještě, ale jak autor zmínil v první kapitole: "Nelíbí se vám? Tak to nečtěte."Je to příběh ze života feťáka. Co jste jako čekali? Kniha mě zcela vtáhla do prostoru ve kterém se příběh odehrával a přečetl jsem si téměř za 2 dny. Po celou dobu jsem u čtení usmíval a věřím že každý, kdo v textu najde porozumění se usmíval též. :) Za mě úžasná kniha!

Luc24
05.11.2017 5 z 5

Krásně se čte. Suprově se dá vžít do role.

Peggy1990
05.11.2017 5 z 5

Knihu jsem si koupila na doporučení známých. Velice me bavila a nechodit do prace mam ji prectenou do 24 hodin :) Vzhledem k tomu, ze mam take drogovou minulost a opletacky s policii mi nejsou cizí, byl mi příběh Martina velice blízký a vedela jsem, co prožívá a o co jde a jaké to je. Co me trochu stvalo, bylo Martinovo přesvědčení lehkého ukončení s drogami (což se na konci ukaze, jak to lehké vůbec není). Každopádně jsem rada, ze jsem dopadla lépe jak Martin a vše zvládla pomoci rodiny a pravých přátel :)) Urcite knihu dočtete az do konce, stojí za to ;)

radar0834
05.10.2017

Kniha mě nebaví.....ale zkusím vydržet !!! :)

Veniquela
05.10.2017 5 z 5

Pokud máte rádi tento typ knih, musíte si jí přečíst!!! Jedna z nejlepších tohoto tématu, četla se sama a neskutečně jsem se u toho pobavila :) Doporučuji !!!

PabloBrkaso
04.10.2017 4 z 5

Někde jsem měl napsanou recenzi ale za boha ji nejsem schopný najít.
Takže aspoň takto: Kniha ze startu plochá, není tam nic extra zajímavého, dokud hlavního hrdinu nedožene jeho styl života a nezačne opravdová akce. V druhé polovině se dokonce začíná i projevovat osobnost protagonisty a na konci knihy člověk rád že tu knihu otevřel. Takže asi tak, vydržte, bude to lepší.

slecnapeta
17.09.2017 4 z 5

Trochu jsem měla pocit, že knížka je vlastně taková učebnice o drogách (hodně dobrá učebnice, lepší než letáčky, které jsme před 10 lety dostávali na ZŠ v rámci osvěty). Zhruba v půlce jsem si říkala, co ten kluk ještě všechno provede. Občas jsem jeho chováním opovrhovala (stejně jako by asi on opovrhoval mým, z jeho pohledu, nudným životem), občas mi ho bylo líto a občas jsem mu dokonce fandila.
Doporučuji přečíst, je to tak dvoudenní záležitost a to se dá ve společnosti Martina zvládnout i bez tvrdých drog :).

Nevimm
01.08.2017 5 z 5

Tak tohle je fakt hukot. Jako občas jsem dostal chuť na pořádný drogy :).

Mrs.MF
31.07.2017 5 z 5

Za mě skvělá kniha, která rozhodně není pro každého. Vždycky mě knihy tohoto typu bavily, hltala jsem různé dokumenty o drogách apod., jelikož jsem vždy chtěla pochopit proč?! a jak takový člověk smýšlí, jak se cítí, co prožívá, atp. a Narkothing je opravdu skvělý a ukázkový výlet do mysli a života jednoho feťáka, kde můžeme krásně vidět, co jsou drogy schopné udělat s klukem, který to má pod "kontrolou", protože je to přeci zábava a nemůže se nic stát.

drogy sex erotika

Autorovy knížky