Napsáno perem

Napsáno perem https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522382/bmid_napsano-perem-tlz-522382.png 4 9 2

Kniha "Napsáno perem" vás zavede do osudů dvou žen propojených deníky. Karolína, nezaměstnaná a hledající smysl života, přijímá nabídku zpracovat deníky Magdalény Škroupové. Na první pohled dětské stížnosti se proměňují v dojemné vyprávění o lásce, nevěře a ztrátě. Karolína je pohlcena Magdaléniným osudem a nemůže se odtrhnout od stránek, které ji vtahují do světa minulosti. Magdalénčino rozhodnutí vzít si muže, kterého skutečně miluje, však naráží na odpor rodiny a těžké zkoušky. V jejím životě se objevují násilí, zrada a nečekaná ztráta, které ji tlačí až k hranici zoufalství. Karolína odhaluje tajemství, která ji zasahují přímo do srdce a mění celý pohled na Magdaléninu minulost.... celý text

vladka200
23.03.2024

Knížka mě od začátku až do konce moc bavila-čtivé,poutavé,Připomnělo mi to knihu-Prach,popel a dým.Tajemství a osudy lidí-moc zajímavé

Višnička
12.02.2024 5 z 5

Strašně hezky se četlo, příběh gradoval tak, že jsem strachy ani nedýchala a poslední třetinu přečetla v kuse no a ten konec ????

Knížka moc hezká , doporučuju !!!

Autorovy knížky

Lenka Petřeková