Námořníkova kletba

Námořníkova kletba

Dvanáctiletý chlapec Rory zbožňuje všechno, co se týká námořníků a oceánů. Když se s matkou a otčímem vydává na luxusním zaoceánském parníku na dlouhou plavbu, je nadšen a velice se těší. Jeho nadšení však brzy vyprchá, protože se na lodi seznámí se záhadným panem Morganem, nepříjemným starcem, který má zřejmě nějakou spojitost se slavným Titanikem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29496/namornikova-kletba-29496.jpg 3.710

The Mariner’s curse (2004)

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

Vendula39

Velmi zajímavá knížka, kterou jsem hltala a nemohla se jí nabažit.Patří mezi moje oblíbené a rozhodně doporučuji přečíst.

minirock
12.03.2016

Napínavá knížka pro kluky i holky. Odehrává se na palubě zaoceánské lodi Lvoun, kde se chlapec Rory seznámí se starým námořníkem a dívkou Lucy. Obě děti záhy poznají, že se starým pánem není něco v pořádku a začínají pátrat po jeho minulosti. A opravdu odhalí neuvěřitelnou skutečnost, že pan Morgan pod vlivem podivné kletby usiluje o potopení jejich lodi. To ovšem Rory a jeho nová kamarádka nemohou nechat být a pustí se do záchrany Lvouna. I když je příběh na dětskou knížku místy hodně spletitý, má své kouzlo a atmosféru.

vikimi
11.07.2014

Moc pěkná kniha. Hezký i napínavý příběh. Kniha se mi moc líbila, teď už jsem na ni trochu velká! :D

Autor knihy

John Lunn