Námluvy s kocourem

Námluvy s kocourem https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401350/bmid_namluvy-s-kocourem-CYo-401350.jpg 4 170 55

Jamie Snyderová má čtyřiatřicet a je single, ale rozhodně není připravena se znovu vázat. Po strašlivém Roce-Sebestředného-chlapa a Roce-Nějakjsemzapomnělžejsemženat se není co divit, že Jamie hodlá slavit svůj rok – a MacGyverův! MacGyver je roztomilé mourovaté kotě, co rádo krade sousedům věci a má jasný názor na to, jak by měla jeho panička žít. MacGyver cítí Jamienu osamělost. A také cítí, že je zaujatá jejich sousedem Davidem, mladým pohledným pekařem, který už má dost svých přátel a jejich „dobrých“ rad. A tak bere MacGyver věci do svých tlapek…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Talk to the Paw , 2018

Lusicat
08.08.2019 3 z 5

Knížka je velmi milá, pěkně se čte a kocour MacGyver je skvělý. Jeho vylomeniny mě bavily a Jamie byla velmi sympatická postava. Každopádně mi přišlo, že se to rozjelo pořádně až od půlky knížky. Knížku mi trvalo hrozně dlouho přečíst. Dost mě nebavily pasáže s Hudem, vysloveně mi tam ta postava vadila. Za mě zlatý střed.

ladyKristyn
26.07.2019 5 z 5

Tak tohle bylo fakt hustý....smála jsem se po celou dobu, než jsem dočetla. Jelikož máme taky kocoura co dělá nekonečné blbiny, kniha mě nadchla, klidně bych brala i pokračování.

peitho.1
10.06.2019 5 z 5

Super oddechovka kterou si užijí hlavně milovníci a majitelé koček, ale nejen oni. I když by se pár výhrad našlo, tak jsem si čtení užila a skvěle si u něj odpočinula. Takové milé a úsměvné :)

malazluta
06.06.2019 4 z 5

Tato kniha je poněkud nadsazená, ale určitě vtipná. Jako milovnice koček jsem ocenila vyprávění z pohledu kocoura. Jeho "šikanování" psa nemělo chybu:-)

vera4669
24.05.2019 5 z 5

Sympatická oddechovka, chvilkama jsem se pořádně zasmála, takže plný počet hvězd

jarmila7388
18.05.2019 4 z 5

Výborná odechovka vtipná i poučná jaký mohou být sousedi od vedle.Naši mazlíčci jaký mohou být a co mají v hlavičce.A taky ,že můžeme změnit svůj život v lepší když to zvíře máme.

mikika
06.05.2019 4 z 5

roztomilé a vtipné, zvlášt kocour, jak šikanuje ubohého tupého psa.. ale že to autorka propojila s klasickým klišé romantického žánru o falešném vztahu jen na oko, to už bylo trochu moc...

alzbeta4340
04.05.2019 5 z 5

Ačkoliv mám zvířata moc ráda, nemám ráda knihy, které jsou vyprávěné z pohledu domácího mazlíčka. Ale tenhle kocour, ten mě dostal. Příjemné, zábavné čtení pro dámy.

Cleonka
29.04.2019 5 z 5

Perfektní kniha! Nic hlubokého, ale krásné, milé, oddechové čtení. Milovníci koček budou nadšení, ale věřím, že pobaví i ostatní. Myšlenkové pochody kocoura byly parádně popsané. Skvěle jsem se u knihy nasmála a rozhodně doporučuji.

georginaa
27.04.2019 5 z 5

Tak takhle dlouho jsem se již nepobavila, prostě úžasný. Vzhledem k tomu, že mám též kocoura a labradorskou fenku, chápu vše co je v knize popsané. Moc mě bavilo pohled kocoura, který dával dohromady lidičky smutné duše. Akorát škoda poslední kapitoly, že to rovnou přeskočilo o rok a my přišli o další vyprávění.

jana79
22.04.2019 5 z 5

Báječná oddechová knížka, nijak nic prekombinovane, přehnané a nereálné. I když od začátku tušíte konec, chcete ji dočíst do konce. Nemusíte nijak moc přemýšlet jen prostě si oddechnete při čtení. Za mě pěkná knížka, která je skladná do kabelky a lehká i na čtení. Občas se i zasmějete. Mě se líbila.

LadyCotton
19.04.2019 3 z 5

Byť se jedná v podstatě o slabou knížku, já jí četla hrozně dlouho. Prvních cca 100 stran je strašně táhlých, několikrát jsem měla silné nutkání knihu přestat číst a odložit jí (nedočíst).
Nevím čí je to chyba - jestli autorky nebo českého překladu, ale jedná se o "plážové čtení" které neurazí/nijak extra nenadchne. Přitom příběh jako takový není vůbec špatný.

domina
01.04.2019 4 z 5

Vtipná kniha, kocour dává dohromady lidi, kteří se vzájemně potřebují. Docela jsem se místy pobavila a zasmála. Oddechové a pohodové čtení.

Beky
23.03.2019 4 z 5

Roztomilý příběh, kde kocour "dává dohromady" různé lidi ... :)))
Jednoduchý, svižný, příjemné pohlazení po duši a srdci. :)

luci0771
16.02.2019 5 z 5

Lehké oddechové čtení. Docela jsem se nasmála při čtení z pohledu koucoura. Vždy jsem chtěla vědět co si taková kočka myslí. Nejvíc mě pobavil výraz člověčice.