Námluvy s kocourem

Námluvy s kocourem https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401350/bmid_namluvy-s-kocourem-CYo-401350.jpg 4 170 55

Jamie Snyderová má čtyřiatřicet a je single, ale rozhodně není připravena se znovu vázat. Po strašlivém Roce-Sebestředného-chlapa a Roce-Nějakjsemzapomnělžejsemženat se není co divit, že Jamie hodlá slavit svůj rok – a MacGyverův! MacGyver je roztomilé mourovaté kotě, co rádo krade sousedům věci a má jasný názor na to, jak by měla jeho panička žít. MacGyver cítí Jamienu osamělost. A také cítí, že je zaujatá jejich sousedem Davidem, mladým pohledným pekařem, který už má dost svých přátel a jejich „dobrých“ rad. A tak bere MacGyver věci do svých tlapek…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Talk to the Paw , 2018

petulkapeta
08.12.2020 4 z 5

Pěkný,vtipny,odpocinkovy příběh o kocourovi,ktery chtěl aby jeho panička nebyla osamělá, ale to co pro to dělal bylo k smíchu

lucakuca
28.10.2020 3 z 5

Co o téhle knize říci pěkného? Má krásný obal. Děj se líně převaluje jako vzduch v parným létě. Jednoduchá romantika, u které jsem neustále vzdychala. Kdy už bude konec?

Aknerid
25.10.2020 5 z 5

Pěkně napsaná romantická knížka, a kocour je nejlepší :)

Renatecka
03.10.2020 3 z 5

Odpočinkové čtení, na můj vkus bohužel možná až trochu nudné. A navíc hodně předvídatelné.

Páájinka
27.09.2020 5 z 5

Perfektní romantický příběh.

hlavajda93
23.09.2020 4 z 5

Pěkná oddychová kniha se zábavnou linkou v podobě kocoura Maca. David byl od začátku sympaťák a Jamie taky a úplně jsem si dovedla představit všechny sousedy, jak pospolu žijí v pohádkové vesnici.

Lenjulka
06.08.2020 5 z 5

Kniha byla skvělá a zábavná. Dost jsem se nasmála

kalinka99
27.03.2020 5 z 5

Příjemná oddechová knížka o kocourovi, který je velice mazaný a snaží se vše dát do pořádku. Bavilo mě jeho uvažování a provádění nekalostí psovi Diogeemu. Jako bych to viděla u svého kocoura, když prohání mého psa na zahradě. :)

vterinka
24.03.2020 5 z 5

Není nic lepšího než číst tuhle knihu, ztotožňovat se s hrdinkou a mít spícího kocourka na klíně.
Jedna z nejlepších knih na odpočinkové čtení. Kdo má rád kočky a chtěl by si přečíst nějaký příběh, ve kterém kočka vystupuje jako jedna z hlavních postav, tak knihu vřele doporučuji. Kniha je čtivá, úsměvná a velice nenáročná. Nečekala jsem, že mě bude tolik bavit.

soukroma
07.02.2020

Krásný snímek na obálce, pěkných pár úvodních stran s kocourem jako živým, ale pak se rovnýma nohama skočí do romantiky a tam se také skončí. Nic pro mne.

katerina5544
05.02.2020 5 z 5

Příjemná, milá, romantická oddychová knížka. Moc se mi líbila a užila jsem si jí. Příběh Jamie a Davida byl moc dobře podán, jiskření mezi nimi bylo vynikající a samozřejmě happy end jak už to u těchto knih bývá :).....ale ne kýčovitý! Krásná pohádka pro dospělé. Doporučuji nejen milovníkům koček (i psů) ale každému kdo si chce krásně zarelaxovat.

Lil30
05.01.2020 4 z 5

Moc hezká knížka, u které jsem se pobavila. Líbilo se mi, že byla psána z více pohledů, hlavně mě bavil MacGyver a jeho příhody :-) A vůbec mi nevadilo, že měla pomalejší tempo vyprávění.

essene
30.12.2019 5 z 5

Super kniha která mě často rozesmála kocourovým myšlením a činy))

kolacky
08.12.2019 5 z 5

Příjemný slaďáček, skvěle okořeněný kocouřími eskapádami!

lucie2371
10.11.2019 5 z 5

I když nejsem zrovna velkým milovníkem romantických knih, tato mě mile překvapila! Bylo to příjemné oddechové čtení.

pip11
31.10.2019 4 z 5

Roztomilý a bláznivý kocour, který pomáhá lidem, aby nebyli opuštění. Je to úsměvný a nenáročný příběh, který se nese v pomalejším tempu.

Le Chat
30.09.2019 5 z 5

Je to “pohádka pro dospělé”, ale za mne opravdu milá pohádka. Navíc mám sama 2 kočky, takže jsem se u Macových kousků opravdu pobavila. S čistým svědomím dávám 5 hvězdiček.

Lenka_S
30.08.2019 3 z 5

Milý příběh, kdy se kocour MacGyver (domácky Mac) rozhodme, že své člověčici pořídí někoho do smečky, protože lidé jsou přeci zvyklí žít ve smečce. I když mě pár okamžiků opravdu pobavilo, tak pro mě tahle kniha patří mezi ty, co neurazí, ale ani nenadchne.

Barbarka_CZ
24.08.2019 4 z 5

Jakozto milovnice kocek (i psu) musim rict, ze me kniha velmi pobavila a ke konci i dojala. Prijemne, oddychove cteni. Jen skoda tech chyb (zamena vykani/tykani, chybejici koncovky sloves atd.).

Ivetaa
09.08.2019 2 z 5

Kniha se dá přečíst, ale obsahově by stačilo klidně ubrat pár stránek.