Nakrájej, zabal a upeč!

Nakrájej, zabal a upeč! https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445192/bmid_nakrajej-zabal-a-upec-A9P-445192.jpg 4 3 4

Geniálně jednoduché pokrmy z trouby se šablonami receptů! Nejjednodušší vaření, které jste kdy vyzkoušeli. Zkuste novou metodu a netravte v kuchyni zbytečné hodiny. S našimi extra jednoduchými, lehkými a zdravými recepty už nebudete chtít vařit jinak. Stačí si na knihu připravit pečicí papír, naskládat na něj suroviny a pak celý balíček upéct v troubě. Naučte vařit třeba i své děti. Jednoduše a zábavnou formou.... celý text

Kuchařky
Vydáno: , Bookmedia

Cook this Book: Genial einfache Ofengerichte mit ultimativen Rezeptschablonen , 2018

yonda
27.01.2024 4 z 5

Za mě výborná pomůcka pro ty kteří vařit neumí vůbec a pro ty ostatní dobrá inspirace.

grizlinka
12.05.2023 4 z 5

Upřímně spíše tahák,aby byla kuchařka v něčem jiná než ostatní a stejně je zbytečné si to na papír skládat podle nákresu :D ALE velké a velice velké plus je, že je to ta nejlepší kuchařka pro muže(klidně i zeny),a to především pro ty co příliš nevaří a nemají rádi moc kroků v receptech. Prostě nakrajet, smíchat a zabalit. Sup a hotovo. Tak pro ně -IDEÁL.

Varjohukka
23.07.2020 4 z 5

Zajímavé provedení receptů do trouby. Některé mi přišly velmi zajímavé a určitě nejeden z nich brzy vyzkouším.

_kadla_
18.06.2020

Překvapivě jsou recepty pouze pro jednu nebo dvě osoby. V kuchařce je asi 35 receptů, vždy vyfocené před a po upečení. Žádné složité vaření (max 6 kroků k přípravě), žádné složité recepty. Skvělá kuchařka pro momenty, kdy je člověk líný stát v kuchyni u plotny.

kuchařky

Autorovy knížky

Stefanie Hiekmann
německá, 1990
2019  80%Nakrájej, zabal a upeč!

Kniha Nakrájej, zabal a upeč! je v