Najkrajšie prázdniny sú po prázdninách

Najkrajšie prázdniny sú po prázdninách https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/295853/bmid_najkrajsie-prazdniny-su-po-prazdnin-29A-295853.jpg 4 4 3

Najkrajšie prázdniny sú po prázdninách je knižka pre deti o rodine Langovcov - v 20 kapitolách zažijete s touto rodinou úžasné dobrodružstvá. Hlavnou postavou je tretiačka Gunda, ktorá nás zábavnou formou dovedie k poznaniu, že najcennejšia vec na svete je rodina.

Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladé letá

Doppelte Ferien sind am schönsten , 1975

tlllk
07.05.2023 2 z 5

S týmto prístupom ala Pipi dlhá pančucha mám problém, mám zato že otec je oco, tato alebo odvodená zdromnelina, veď ani kamaráti ma takto neoslovujú. Navyše nechať deti skákať po hlave sebe aj druhým mi nepríde vtipné a už vôbec netuším čo to robí v rozprávke. Na mňa to bolo príliš moderné....

Knihomolka506
09.07.2021 4 z 5

Názov tejto knihy azda hovorí za všetko. Gunda si prázdniny predĺží tým, že prvý školský deň po prázdninách utečie zo školy. Spoločne so svojim kamaratom Olafom a rodinou zažije len to najlepšie no keď aj tým najzvláštnejším spôsobom.

Ivan F
11.08.2018 5 z 5

Výborná kniha, ktorá naozaj stojí za prečítanie. Okrem toho, kto pozná nejakú inú hlavnú hrdinku, ktorá sa volá Gunda? Okrem toho som knihu dostal v tretej triede na základnej škole, ako najlepší zberač textilu. :-)

rodina rodinné vztahy dobrodružství prázdniny

Autorovy knížky

Achim Bröger
německá, 1944
1982  75%Najkrajšie prázdniny sú po prázdninách

Kniha Najkrajšie prázdniny sú po prázdninách je v