Nájdem si ťa v Ríme

Nájdem si ťa v Ríme https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117861/najdem-si-ta-v-rime-117861.jpg 4 59 59

Ľahký príbeh lásky Slovenky a Taliana vo Večnom meste. Keď máte za sebou nevydarený vzťah s nevydareným mužom, keď cestujete do Talianska, aby ste kupovali tovar do svojho malého obchodíka, keď máte v Ríme chlapíka, s ktorým si - ak máte chuť - užijete, tak nepotrebujete vôbec nič. A láska vás prekvapí. Tak, že ani neviete ako, žijete svoj vlastný filmový príbeh...... celý text

Zlatinka.Emilly
19.03.2023 5 z 5

Docela pěkná kniha, ke které se ráda vrátím. Sice místy trochu bláznivé, ale tak co, není to realita, ale kniha na pobavení.

AnEli
05.10.2021 1 z 5

Čtivý, lehký příběh pro někoho kdo má rád červenou knihovnu, Řím a celkově Itálii. Je vidět, že autorka Řím zná pouze z toho turistického pohledu a i když tam ve skutečnosti nikdy nežila, dokáže centrum věčného města docela pěkně popsat. I vykreslení toho římského stylu života je ve formě jejího turistického pozorování, ale je to určitým způsobem docela roztomilé a navíc kdo ve skutečnosti v Římě nežije, tak to ani nepozná :) Jako oddechovka na pláž dobrý.

sabouš
27.08.2021 4 z 5

Knihu jsem si vybrala jako oddechovku mezi náročnější četbou a naprosto splnila očekávání :).

Renike
18.08.2021 5 z 5

Paradni letni oddychovka na dovolenou v Italii..uzila jsem si to u more :)

splichalka
16.08.2021 2 z 5

Brr, z tohohle mě teda rozbolely zuby

Val
17.06.2021 5 z 5

Jako jednohubka mezi thrillery a válečnými romány naprosto ideální.
Sympatická Eva , úžasné reálné kulisy Říma a do toho princ na bílém koni :-)
Prostě osvěžující oddychovka na jeden večer .

Knihomolka97
21.07.2020 4 z 5

Příjemné oddechové čtení plné cestování, italské atmosféry, památek, jídla a samozřejmě lásky. Svým způsobem i trochu bláznivé, ale proč ne? :)
Hvězdičku strhávám za konec, který mi přišel chaotický a možná překombinovaný, jinak jsem spokojená.

pavlusa025
03.07.2020 4 z 5

Velice čtivá kniha, super oddechovka.

KristýnaBart
14.06.2020 4 z 5

Kniha je velice dobře čtivá. Vlastně se čte sama, a protože není dlouhá, zvládne se to na "jeden zátah".
Už dlouho jsem nečetla knihu, u které bych se několikrát nahlas od srdce zasmála. Samozřejmě je to hezká romance, místy až idylická, na druhou stranu to není přeslazený román pro náctileté.
Sympatie k hlavní hrdince jsou samozřejmostí. Mladá a emancipovaná žena, která nemá problém říct, co se jí nelíbí nebo co naopak ano. A její způsoby vyjadřovaní jsou mi více než sympatické. Dokázala jsem se s ní ztotožnit, čemuž připisuji velké plus.
A navíc jsou zde použity reálná místa v Itálii, hlavně pak v Římě. A pro někoho, kdo tam nikdy nebyl (jako já), je to skvělé pro představivost. Jako bych tam s nimi byla a zažívala to.
Více takových příjemných, oddechových knih prosím.

Mellania
30.05.2020 5 z 5

Miluju Itálii a už mi moc chyběla. Tato kniha mi ji zase vykreslila v živých barvách a stýská se mi ještě víc. Ale je to úžasná, milá, vtipná i dojemná jednohubka. Já teda posledních pár stran brečela jak želva.

MakiMel
26.12.2019 4 z 5

Pohodový příběh, oddechové čtení, ale má spád a čte se rychle a dobře. Vřele doporučuji.

Dagmar58
17.09.2018 4 z 5

Netřeba se moc rozepisovat, kniha je ideálním romantickým čtením k odreagování a lákavá je představa návštěvy Říma :-)

Kačík
12.09.2018 4 z 5

Letní oddechové čtení, skoro tak trochu pohádka

ocena
11.08.2018 4 z 5

Děj předvídatelný, ale je to lehké čtení na léto.

pagac17
02.08.2018 5 z 5

Přečetl jsem s chutí celý román slovenské autorky, líčí zajímavé dějství Evy, která se cestuje několikrát ročně do Říma, kde se setká mezi jinými se svým budoucím manželem- Italem Lucem, je to velká láska mezi oběma se zajímavým koncem, docela překvapivým

evice26
25.03.2018 4 z 5

Čtivá knížečka do kapsy nebo kabelky s lehce předvídatelným dějem.
Kdo byl v Římě, tomu se jistě oživí vzpomínky z procházek kolem Andělského hradu, náměstí Piazza del Popolo nebo z návštěvy Baziliky sv. Petra .-)

Ivuska.09
18.01.2018 4 z 5

Milá jednohubka pro všechny ženy, které si občas rády přečtou nějaký ten romantický příběh. Najdu si tě v Římě rozhodně získává plusové body za neprůhledný konec - autorka se se čtenářky trochu pohrála. Příběh jsem zhltla a moc si ho užila.

princesse
01.01.2018 5 z 5

Tato útlá knížečka je mou první v letošním roce. Přečetla jsem ji za dvě a půl hodiny. Výborně se mi četla. Oddechovka přesně pro zimní večer, stejně jako pro letní dovolenou.

bagel
11.12.2017 3 z 5

Takové ženské romantické čtení s celkem očekávaným koncem.

LibraryGirl
07.12.2017 4 z 5

Lehké a nenáročné čtení, rychle to utíká. Chtěla jsem si odpočinout od práce a tato kniha mi můj čas vyplnila skvěle. Italská romantika a letní snění:-) Příběh se mi líbil. Zasloužené čtyři hvězdy:-)

láska cestování Itálie

2012  76%Nájdem si ťa v Ríme