Nahota k prodeji

Nahota k prodeji https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/465898/bmid_nahota-k-prodeji-vtG-465898.jpg 4 7 3

Čtenář se ocitá v kůži mladého muže, který i přes nepřízeň osudu touží po lásce. Zrazen tou nejbližší hledá útěchu v posteli jiných žen. Zde poznává, jak může být sex rozmanitý. V ekonomické krizy se s kamarádem z dětství odhodlají k založení nočního klubu, kde jsou nuceni prodávat svá těla pro potěšení žen. V té době potkává svoji tajnou lásku. Kolo erotických výstřelků se roztáčí a je nucen bojovat o její přízeň. Štěstěna je však vrtkavá a nejednou hrozí, že přijde o vše, co tak dlouho budoval. Román plný lásky a sexu. Snad i ponaučení, že by se člověk neměl nikdy vzdávat a jít vytrvale za svýmy sny.... celý text

DrMinon
26.02.2023 5 z 5

Byla to první kniha kterou jsem přečetl po dlouhé době a rozhodně nelituji, čte se lehce a dobře pobaví. Mohu jen doporučit

MAU256
03.12.2021 4 z 5

Když jsem si kupovala tuto knihu, tak jsem sáhla po nějakém českém spisovateli, líbil se mi obal a název mne také zaujal. Bylo to hodně zajímavé čtení, jen jsem nečekala takovýto závěr, ten mne tedy dostal. Velkou vadou byla spousta chyb, což byla tedy škoda, protože jinak byla kniha hezká. Pro někoho, kdo má rád nejen peprnější scény, ale také v knize nějaký děj, mohu jen doporučit.

Alhlra
02.04.2021 3 z 5

Kniha by potřebovala trochu větší rozjezd na začátku. Erotické pasáže jsou velmi dobře napsané (pro někoho můžou být až moc divoké, ale mě to vyhovovalo). Bohužel je v knize hodně chyb. Ale rozhodně stojí za přečtení :-)

Autorovy knížky

Jan Hlava