Náhoda

Náhoda https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/3475/bmid_nahoda-SUx-3475.PNG 4 25 7

Svobodná, těhotná a nezávislá, tak lze charakterizovat hlavní postavu Taz a její životní problémy v humorném příběhu, ve kterém si musí poradit jak s těhotenstvím, kariérou, tak s partnery. Taz se ocitá ve finančních potížích, které vyřeší tím, že vezmem do bytu podnájemníka, advokáta Adama. Ten se sice stává jejím milencem a pomáhá jí s dítětem, ale když se Taz vrací do práce, z bytu odchází. Gareth se dovídá, že je otcem, a projevuje zájem se s chlapcem stýkat. po prvním odpoledni však usoudí, že boj s plenami a kojeneckou výživou je nad jeho síly. Zachová se však čestně a slibuje, že až bude chlapec větší, vynasnaží se mu být dobrým otcem. Taz zvládla první kroky mateřství a je odhodlána být nadále úspěšnou ženou i dobrou matkou.... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: , Alpress

BUMPS

PajaPaja007
03.11.2020 4 z 5

Zabavne, nenarocne cteni.

Tess.96
16.04.2020 3 z 5

Kdybych si chtěla přečíst něco o práci, tak si otevřu pracovní email a čtu si ty emaily. Tohle u mě nefungovalo. V celé knize se neustále řeší práce a těhotenství pořád dokola. Když se mimčo narodí, tak se řeší práce a výchova dítěte. V knize není ani žádná pořádná romantická zápletka, která by tomu dodala na zajímavosti. Musím ale uznat, že se to oproti nudnému ději četlo vcelku dobře a rychle. Ale knihu na oddych a pro zábavu si představuji jinak.

Kerberos
06.07.2017 4 z 5

Humorný román o ženě,která si umí poradit i v těžkých životních chvílích.

Dagmar58
21.04.2017 4 z 5

Starosti svobodné, nezávislé maminy, která si v příběhu musí poradit jak s těhotenstvím, které ji zaskočí v momentě, kdy se rozejde s partnerem, tak potom s péčí o syna a kariérou. Nenáročné, čte se dobře.

putpuda
30.08.2015 5 z 5

Mám tuto knížku v knihovničce, koupila jsem si ji kdysi v nějském výprodeji a je to snad jediná humorná knížka, kterou jsem četla, nemám "vtipné" romány ráda.( S vyjímkou druhé knihy Zádrhel, od Zoe B.) A naprosto bezvadná ;D. Doporučuji všem nastávajícím maminám ;)

polly43
04.03.2014 4 z 5

Je to první kniha,kterou jsem od této autorky četla a zaujala mě.

isobel2000
25.08.2012 5 z 5

Četla jsem ji už dávno, ale byla úžasná, zábavná.

humor partnerské vztahy těhotenství neplánované těhotenství

Zoë Barnes
anglická, 1957 - 2009